Twizy Beyaz Twizy karayip mavisi Twizy Salsa Kırmızı Twizy Siyah İnci
Renault Renault

Twizy

min. ₺367,000
maks. ₺367,000
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

galeri

Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy Twizy

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Twizy hakkında sen ne düşünüyorsun?

Renault Twizy

Renault Twizy tamamen elektrikli olarak tasarlanan iki kişilik otomobildir. Motor sessizliği ve iki kişilik kabini ile öne çıkan mikro otomobil şehir içi kullanıma uygundur. Sıfır emisyonlu olup çevre dostudur. Kabinli go kart arabası gibi duran bu seri ile ayağınızı yerden kesersiniz. Farklı renk seçenekleri de bulunan 2022 Renault Twizy değişik gövde tasarımına sahiptir. İşlevsellik mantığı üzerine oturtulduğu için sadelik ve fonksiyonellik aracın her yerinde kullanıldı. Yakıt masrafının minimum olduğu bu araç yaklaşık 3.5 saatte şarj olurken 100 km/sa hıza kadar ulaşabiliyor. Çıkış gücü olarak hafif ya da ağır 4 tekerlekli bisiklet olarak sınıflandırıldı. Arkadan çekişli arka kısımda konumlandırılmış motoru vardır dolayısıyla da arka kısmında bagajı yoktur. Bu yüzden de iç kısımda depolama alanı bulunur. Renault Twizy 3 farklı model olarak tasarlanmış olup tek dişli şanzımana sahiptir.

Renault Twizy 2 adet kapıya sahip olup bu kapılar spor otomobillerdeki gibi kanat şeklinde açılır. Renault Twizy’nin ön kısmında şarjınızı ve gittiğiniz yolu gösteren gösterge ekranına bulunur. Aracın ön ve arka koltuğunda aynı özellikler kullanılmış. İç kısımda 60 L’lik saklama alanı bulunup opsiyonel döşeme seçenekleri vardır. Büyük şehirlerde park yeri sıkıntısı çekiyorsanız ve iki kişilik araba ihtiyacınızı karşılıyorsa o zaman Renault Twizy tam size göredir. Küçük olduğu için park yeri sayılmayacak kadar küçük yerlere bile Twizy’nizi park edebilirsiniz. Yalnız köprülerden ve rüzgar sirkülasyonunun olduğu yerlerden bu araçla rahatça geçmek zordur.  

Renault Twizy fiyatı donanım paketi, opsiyonel özellikleri ve orijinal aksesuarlarına göre farklıdır. Bisikletten daha kullanışlı ve donanımlı bir araca sahip olmak istiyorsanız bu mikro otomobil sizin için idealdir. En yakın arkadaşınız ya da eşiniz, sevgiliniz ile şehir içinde ulaşım amacı ile kullanabilirsiniz.  

×