XCeed Hibrit Aytaşı Gri XCeed Hibrit Bronz Kahve XCeed Hibrit Fırtına Gri XCeed Hibrit Gökyüzü Mavisi XCeed Hibrit Gümüş Gri XCeed Hibrit İnci Beyazı XCeed Hibrit İnci Siyahı XCeed Hibrit kozmik mavi XCeed Hibrit Kuantum Sarı XCeed Hibrit Manyetik  Kırmızı
Kia Kia

XCeed Hibrit

min. ₺1,675,000
maks. ₺1,740,000
Otomatik Hafif Hibrit
Prestige 1.6L 136 PS DCT (Otomatik) Mild Hybrid-Dizel
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 380 L
Otomatik Hafif Hibrit
Prestige 1.5L 160 PS DCT (Otomatik) Mild Hybrid-Benzin
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 380 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

XCeed Hibrit Prestige 1.6L 136 PS DCT (Otomatik) Mild Hybrid-Dizel Otomatik, Hafif Hibrit, 1482 cc ,
XCeed Hibrit Prestige 1.5L 160 PS DCT (Otomatik) Mild Hybrid-Benzin Otomatik, Hafif Hibrit, 1482 cc ,

galeri

XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit XCeed Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. XCeed Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Kia Xceed

Kia Xceed modeli ile yola çıkmak için bahane arayacaksınız. Şık tasarımı ve dinamik yol tutuşu ile yola çıkmak sizin için bir eğlence olacak. Onunla tüm yollar şıklık ve konforla beraber size oldukça keyifli gelecek.Tepeden tırnağa yenilenen modern tasarımı ile Kia Xceed sizi etkilemekle kalmayacak, Performansı ile odak notanız olacak.

Geniş ürün gamı, üstün performansı ve teknolojisi ile fark yaratan Kia, C segmentte otomobil severlere yeni bir opsiyon getiriyor. Kia, geleneksel SUV modellerine yeni bir soluk getiren, daha kompakt ve sportif çizgilere sahip Yeni Kia Xceed modelini ülkemizde sevenlerinin beğenisine sundu.

C segmentinin iddialı araçlarından birisi olan Ceed ailesinin, dördüncü farklı gövde tipi olan kompakt SUV modeli Yeni Kia Xceed modeli diğer Ceed modelleri gibi Avrupalı sürücüler için Avrupa’da geliştiriliyor ve üretiliyor. Daha kompakt gövdesiyle geniş bir kabin ve bagaj alanı sunan Yeni XCeed, gelişmiş araç içi özellikleriyle sınıfının en ileri teknolojilerini üzerinden barındırıyor.

Ülkemizde ilk etapta 1.6 litre dizel motor ve 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman opsiyonu ile satışa sunulan Yeni XCeed, Kia markasının yetkili satış noktalarında meraklılarını bekliyor. 

Ülokemizde Anadolu Grubu çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Kia, C segmentindeki gücünü Yeni XCeed ile kullanıcılara sunmaya devam ediyor.. Kiamarkasının Franfurkt’taki tasarım merkezinde geliştirilen ve Slovakya’daki üretim tesislerinde Avrupalı sürücüler için üretilen Yeni XCeed, SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş kabiliyeti ile ön plana çıkıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Kia Xceed ve Kia modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×