e-C4 Buz Beyazı e-C4 Metalik Çelik Gri e-C4 İzlanda Mavisi e-C4 Metalik Platin Gri e-C4 Siyah Perla Nera
Citroën Citroën

e-C4

min. ₺1,555,000
maks. ₺1,645,000
Otomatik Elektrikli
Shine Bold 100 kW
Bagaj Hacmi 380 L
Otomatik Elektrikli
Shine Bold 115 kW
Bagaj Hacmi 380 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

e-C4 Shine Bold 100 kW Otomatik, Elektrikli, ,
e-C4 Shine Bold 115 kW Otomatik, Elektrikli, ,

galeri

e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4 e-C4

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. e-C4 hakkında sen ne düşünüyorsun?

Citoren e-C4

Citroen e-C4, gelişmiş tasarım yapısı, kullanılan teknolojik malzemeler ve yüzde yüz elektrikli olması  ile birlikte hem çevre dostu hem de bütçe dostu bir araçtır. Citroen e-C4 ile birlikte hayatınızdan motor sesini ve CO2’yi çıkaracaksınız. Citroen markası altında üretilen e-C4 modeli yüzde yüz elektrikli, motor sesinden uzak ve konforlu bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Araçta yer alan 50 kWsa kapasiteye sahip batarya ile WLTP döngüsünde 350 kilometre menzil sunuyor.

Citroen e-C4 modelinde standart olarak sunulan güvenlik özellikleri; ABS, ESP, lastik basınç uyarısı, yokuş kalkış desteği, sürücü yorgunluk uyarı sistemi, şerit takip destek sistemi, ön park sensörü, arka park sensörü ve kör nokta uyarı sistemi gibi özellikler bulunuyor.

Citroen e-C4 modelinde iç ve dış donanımında standart olarak sunulan özellikler ise; ön ve arka elektrikli camlar, elektrikli ve katlanır yan aynalar, otomatik silecekler, deri direksiyon, yüksek orta konsol, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, sürücü bel desteği, ön ısıtmalı koltuklar, sürücü kol dayama, arka kol dayama, açılır cam tavan, otomatik ön farlar, ön sis farları, arka karartılmış camlar ve krom cam çıtaları gibi özellikler bulunuyor.

Citroen e-C4 modelinde diğer özellikler ise; uzun far asistanı, dijital klima, anahtarsız giriş ve çalıştırma, 10" renkli dokunmatik TFT ekran, 5" dijital gösterge paneli ve Head-up Display gibi özellikler yer alıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Citroen C4 ve Citroen modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement