6 Serisi Gran Turismo Akdeniz Mavisi 6 Serisi Gran Turismo Alp Beyazı 6 Serisi Gran Turismo Bordo 6 Serisi Gran Turismo Koyu Gri 6 Serisi Gran Turismo Buzul Gümüş 6 Serisi Gran Turismo Siyah
BMW BMW

6 Serisi Gran Turismo

min. ₺6,987,000
maks. ₺7,002,300
Otomatik Hafif Hibrit
Luxury Line 630i Mild Hybrid-Benzin 258 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 600 L
Otomatik Hafif Hibrit
M Sport 630i Mild Hybrid-Benzin 258 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 600 L
ücretsiz teklif al

galeri

6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 6 Serisi Gran Turismo hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 6 Serisi Gran Turismo

BMW 6 Serisi Gran Turismo şartlar ne olursa olsun şıklığını ve zarafetini asla kaybetmeyen bir modeldir. Ayrıca bu model BMW modellerinin genelinde olduğu gibi oldukça atletik ve enerjik bir yapıya sahip bir modeldir. Detayların her biri ile özenle ilgilenen 2019 BMW 6 Serisi Gran Turismo modeli, segmentinde en iyileri arasındadır. Otomobil hareket halinde ya da değilken dahi olduğundan çok daha güçlüdür.

Ön tasarımda bulunan; böbrek ızgaralar ve farlar birbirleri ile uyum halinde ayrıca bununla beraber bağlantılı olmaktadır. Modelin tavan çizgisi, arkaya doğru eğimli ve alçak bir hal bir modeldir. Ön kısımdan daha geniş olan arka kısım ise modelin yüksek performansını niteleyen bir modeldir. BMW 6 Serisi Gran Turismo modelinde, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile birlikte, her yolcuya olağanüstü bir ses kalitesi de sağlanmaktadır. Uzun yolculuklarınız, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi sayesinde konser tadında geçecektir.

Her anlamda sınırları zorlayan model BMW 6 Serisi Gran Turismo, dinamik olmak söz konusu olduğunda güçlü motoru sayesinde sınırları zorlamaktadır. BMW 530i xDrive, BMW 540i xDrive gibi BMW 6 Serisi Gran Turismo modellerinin sürüş performansları sahip olduğu motora göre bu motoru değerlendirebiliriz.. Sürüş deneyiminizin de kontrol altında olmasını bu modelle sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu modelde bulunan Adaptive modu bunun için vardır. Ruh haliniz yada hava durumuna göre şeçebileceğiniz birçok sürüş modu da yer almaktadır. Comfort modu, verimliliğe yönelik bir sürüş modu olmaktadır. Eco-Pro modu ise, dinamik sürüşü hedefleyen bir yapıdadır.

Adaptif sürüş modu ise, dinamik amortisör kontrolünü mevcut sürüş durumuna göre şekillendirme imkanını size tanıyacaktır. BMW 6 Serisi Gran Turismo, teknolojik donanımları ve sürüş asistanları açısından da oldukça gelişkin olmaktadır. Bu durum, hem sürücüye hem de yolculara ekstra konfor ve güvenlik sağlayan detaylar olmaktadır. Model, Bluetooth ile kablosuz şarj edebilme özelliğine sahip olmaktadır. Bu durum günlük yaşantınızı kolaylaştıracak önemli bir detay olarak karşımıza çıkar.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 6 Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement