Fiat Logo Fiat

Egea Station Wagon

min. ₺535,500
maks. ₺667,900
Otomatik Dizel
Urban 1.6 M.Jet 130 HP DCT
Hızlanma 10.1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 320 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.6 L 100 km'de
Motor Gücü 130 hp
Bagaj Hacmi 550 L
Manuel Dizel
Street 1.3 M.Jet 95 HP
Hızlanma 13.5 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 200 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.3 L 100 km'de
Motor Gücü 95 hp
Bagaj Hacmi 550 L
ücretsiz teklif al

galeri

Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon Egea Station Wagon
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Fiat Egea Station Wagon. En dolu paketinin fiyatı Urban 1.6 M.Jet 130 HP DCT – ₺667,900 ve en boş paketi ise Street 1.3 M.Jet 95 HP -₺535,500’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Urban 1.6 M.Jet 130 HP DCT ₺667,900
    Street 1.3 M.Jet 95 HP ₺535,500

1. Yakıt Tüketimi

Fiat Egea Station Wagon 100 kilometrede ortalama 4.6 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Fiat Egea Station Wagon 550 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Fiat Egea Station Wagon Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Fiat Egea Station Wagon modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Fiat Egea Station Wagon sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Fiat Egea Station Wagon modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Fiat Egea Station Wagon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Fiat Egea Station Wagon Yorumları

FIAT EGEA STATION WAGON

2022 Fiat Egea Station Wagon ailesi; konfor, rahatlık, teknoloji ve yeniliği bir araya getiren bir mode. Fiat Egea Ailesi'nde birçok versiyon bulunmaktadır.

Model, oldukça şık bir tasarıma ve oldukça geniş bir iç hacime ve bagaj hacmine sahip olması ile dikkat çekmektedir. Station Wagon, iç tasarımda birçok akıllı çözüm ile sürücünün işini kolaylaştıracak ve yolculukları siz ve sevdikleriniz açısından keyifli hale getirecektir. Model, 550litreye kadar alabilen bagaj hacimi ile de uzun ve kalabalık yolculukların vazgeçilmezi haline gelmeye aday olmaktadır. Güvenliğinizi de oldukça önemseyen model; kilitleme karşıtı frenleme sistemi, dinamik geribildirimi direksiyon sistemi ve adaptif hız sabitleme sistemi gibi birçok önemli fonksiyonu bünyesinde barındırmaktadır.

Bir station wagon modeli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan geniş iç hacmi ile birlikte alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olabilir mi? Eğer söz konusu Fiat Egea ise elbette olur. Karşınızda Fiat Egea Station Wagon!

Aslında bu araca hangi açıdan bakarsanız bakın, Egea Station Wagon sınıfında ezber bozan bir görünüşe sahip diyebiliriz.

Apple CarPlay destekli 7” Dokunmatik Ekranlı Uconnect™ Multimedya Sistemi ile Egea Station Wagon modeli yalnızca tasarımı ile değil, sunduğu akıllı çözümlerle de fazlasıyla heyecan verici diyebiliriz.

Yüksek kalitedeki kumaş ya da opsiyonel deri döşemeli koltuklar, geniş iç hacimle birleşerek size kusursuz bir yolculuk imkanı sunuyor.

Siz ve aileniz uzun bir tatile mi çıkacaksınız ya da birkaç arkadaş şehir dışında kamp mı yapacaksınız? O zaman çok şanslı olduğunuz belirtelim. Çünkü Egea Station Wagon modeli 550 litreye varan bagaj kapasitesine sahip. İhtiyacınıza göre ayarlanabilir bagajına ne kadar çok eşya sığdığını gördüğünüzde gözlerinize siz de gözleriniz bu aracın üzerinden alamayacaksınız.

Araç içerisinde en sevdiğiniz müziği, mesajlarınızı, e-kitaplarınızı ya da dijital radyoları kolayca dinleyebilir, haberleri takip edebilir, dünya ile sürekli etkileşim halinde kalabilirsiniz. Fiat Egea Station Wagon modelinde yer alan Apple CarPlay desteğine sahip 7’’ Uconnect Multimedia sistemi ile bunların hepsi tek bir araçta toplandı. Ayrıca sitemiz üzerinden güncel Fiat fiyat listelerini inceleyebilirsiniz.