6 Serisi Gran Turismo Alp Beyazı 6 Serisi Gran Turismo Bordo 6 Serisi Gran Turismo Koyu Gri 6 Serisi Gran Turismo Buzul Gümüş 6 Serisi Gran Turismo Siyah 6 Serisi Gran Turismo Akdeniz Mavisi
BMW BMW

6 Serisi Gran Turismo

min. ₺6,591,700
maks. ₺6,683,300
Otomatik Hafif Hibrit
Luxury Line 630i Mild Hybrid-Benzin 258 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 600 L
Otomatik Hafif Hibrit
M Sport 630i Mild Hybrid-Benzin 258 BG
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 600 L
ücretsiz teklif al

donanım özellikleri

Güvenlik opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
ABS
Geri Görüş Aynası - Otomatik Kararan
Yokuşta Kalkış Desteği
Viraj Içi Fren Kontrol
Diz Hava Yastıkları
Arka Çapraz Trafik Uyarısı
Fren Yardım Sistemi
Isofix Hazırlığı
Yan Hava Yastığı
Yaya Korumalı Kaput
EBD
Parçacık Filtre Sistemi
Yenileyici Frenler
ESP (Denge Kontrolü)
Park Mesafe Sensörü
Multimedia opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Mobil Telefon Hazırlığı
Bluetooth - Müzik Akışı Dahildir
Müzik Sistemi - Radyo
Portatif Müzik Cihazları Bağlantısı
Mobil Entegrasyon
Bluetooth
Bilgi Sistemi opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Navigasyon
Konfor opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Sesli Kumanda Sistemi
Ön Koltuk Kol Dayaması
Hız Sabitleme Sistemi
Start/Stop
Klima
İç Donanım opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Arka Koltuk Kol Dayaması
Hidrolik Direksiyon - Hıza Duyarlı
Dahili Uygulamalar
Lüks Döşeme - Ön Konsolda
Elektrikli Camlar
Lüks Döşeme - Kapı Içlerinde
Direksiyon Simidi - Derinlik Ayarı
Direksiyon Simidi - Yükseklik Ayarı
Ön Koltuk - Isıtmalı
Koltuk Döşemesi - Döşeme Malzemesi
Dış Donanım opsiyonel yok var
Luxury Line M Sport
Ön Cam Silecekleri - Yağmur Sensörü
Yan Aynalar - Isıtmalı
Elektrikli Katlanabilen Aynalar
Yan Aynalar - Geri Viteste Açısı Değişir
Yan Aynalar - Sinyaller
Ön Far Ayarlama - Sürüşe Duyarlı Farlar
Ön Far Ayarlama - Otomatik Yanan Farlar

galeri

6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo 6 Serisi Gran Turismo

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 6 Serisi Gran Turismo hakkında sen ne düşünüyorsun?

BMW 6 Serisi Gran Turismo

BMW 6 Serisi Gran Turismo şartlar ne olursa olsun şıklığını ve zarafetini asla kaybetmeyen bir modeldir. Ayrıca bu model BMW modellerinin genelinde olduğu gibi oldukça atletik ve enerjik bir yapıya sahip bir modeldir. Detayların her biri ile özenle ilgilenen 2019 BMW 6 Serisi Gran Turismo modeli, segmentinde en iyileri arasındadır. Otomobil hareket halinde ya da değilken dahi olduğundan çok daha güçlüdür.

Ön tasarımda bulunan; böbrek ızgaralar ve farlar birbirleri ile uyum halinde ayrıca bununla beraber bağlantılı olmaktadır. Modelin tavan çizgisi, arkaya doğru eğimli ve alçak bir hal bir modeldir. Ön kısımdan daha geniş olan arka kısım ise modelin yüksek performansını niteleyen bir modeldir. BMW 6 Serisi Gran Turismo modelinde, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi bulunmaktadır. Bu sistem ile birlikte, her yolcuya olağanüstü bir ses kalitesi de sağlanmaktadır. Uzun yolculuklarınız, Bowers & Wilkins Diamond surround ses sistemi sayesinde konser tadında geçecektir.

Her anlamda sınırları zorlayan model BMW 6 Serisi Gran Turismo, dinamik olmak söz konusu olduğunda güçlü motoru sayesinde sınırları zorlamaktadır. BMW 530i xDrive, BMW 540i xDrive gibi BMW 6 Serisi Gran Turismo modellerinin sürüş performansları sahip olduğu motora göre bu motoru değerlendirebiliriz.. Sürüş deneyiminizin de kontrol altında olmasını bu modelle sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu modelde bulunan Adaptive modu bunun için vardır. Ruh haliniz yada hava durumuna göre şeçebileceğiniz birçok sürüş modu da yer almaktadır. Comfort modu, verimliliğe yönelik bir sürüş modu olmaktadır. Eco-Pro modu ise, dinamik sürüşü hedefleyen bir yapıdadır.

Adaptif sürüş modu ise, dinamik amortisör kontrolünü mevcut sürüş durumuna göre şekillendirme imkanını size tanıyacaktır. BMW 6 Serisi Gran Turismo, teknolojik donanımları ve sürüş asistanları açısından da oldukça gelişkin olmaktadır. Bu durum, hem sürücüye hem de yolculara ekstra konfor ve güvenlik sağlayan detaylar olmaktadır. Model, Bluetooth ile kablosuz şarj edebilme özelliğine sahip olmaktadır. Bu durum günlük yaşantınızı kolaylaştıracak önemli bir detay olarak karşımıza çıkar.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, BMW 6 Series ve BMW modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement