Ford Logo Ford

Focus Hatchback Hibrit

min. ₺1,119,900
maks. ₺1,119,900
Otomatik Hibrit
Titanium 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit Euro 6.2
Hızlanma 8.4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 220 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Motor Gücü 125 hp
Bagaj Hacmi 511 L
Otomatik Hibrit
Active 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit Euro 6.2
Hızlanma 8.4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 220 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Motor Gücü 125 hp
Bagaj Hacmi 511 L
Otomatik Hibrit
ST-Line 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit Euro 6.2
Hızlanma 8.4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 220 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Motor Gücü 125 hp
Bagaj Hacmi 511 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Focus Hatchback Hibrit Titanium 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS... Otomatik , Hibrit, 999 cc ,
Focus Hatchback Hibrit Active 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7... Otomatik , Hibrit, 999 cc ,
Focus Hatchback Hibrit ST-Line 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS... Otomatik , Hibrit, 999 cc ,

galeri

Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Focus Hatchback Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Ford Focus Hatchback Hibrit. En dolu paketinin fiyatı Titanium 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit Euro 6.2 – ₺1,119,900 ve en boş paketi ise Titanium 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit Euro 6.2 -₺1,119,900’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Titanium 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit Euro 6.2 ₺1,119,900
    Active 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit Euro 6.2 ₺1,119,900
    ST-Line 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit Euro 6.2 ₺1,119,900

1. Yakıt Tüketimi

Ford Focus Hatchback Hibrit 100 kilometrede ortalama 5.6 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Ford Focus Hatchback Hibrit 511 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Ford Focus Hatchback Hibrit Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Ford Focus Hatchback Hibrit modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Ford Focus Hatchback Hibrit sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Ford Focus Hatchback Hibrit modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Ford Focus Hatchback Hibrit sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ford Focus Hatchback Hibrit Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Focus Hatchback Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

FORD FOCUS HATCHBACK HİBRİT

Ford markasının gözde modellerinden biri olan Focus, hayatınızın her alanında sizinle birlikte olmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Bunun için birçok teknolojik yeniliği de büyesinde barındıran model, yaşamla her an bağlantıda kalmanızı sağlayacak donanımlara sahiptir. Türkçe sesli olan komut özelliğine sahip SYNC 3 araç içii bilgi ve eğlence sistemi ile her şey parmağınızın ucunda.

Ayrıca Yapı Kredi Bankası işbirliği sayesinde dünyada bir ilk olarak, sürücüler arabadan online bankacılık işlemlerini yapabileceklerdir. Yapı Kredi Mobil Uygulamasının ve Ford SYNC 3 ile işbirliği sayesinde, Ford Focus Hatchback Hibrit sürücüleri bankacılık işlemlerini, yolculuklarına ara vermeden gerçekleştirebileceklerdir.

Ford Focus Hatchback Hibrit, güvenlik söz konusu olduğunda da birçok sistemle birlikte yanınızdadır.  Dur-Kalk fonksiyonu, Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi ve Şerit Hizalama gibi sahip olduğu donanımlarla güvenliğinizi sağlayarak yolculuklarınızı daha keyifli hale getirmektedir. Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi sayesinde, hızınız öndeki araca göre ayarlanmaktadır. Ayrıca Dur-Kalk fonksiyonu, yol sıkışık olduğunda otomatik olarak aracı durdurup, trafik aktığında ise aracı hareketlendiren bir donanımdır. Şerit takip sistemi ise, çizgileri takip ederek şeritte kalmanıza yardımcı olmaktadır.Ford Focus Hatchback Hibrit, Aktif Park Asistanına da sahiptir. Bu sayede park etmek artık bir eziyet olmaktan çıkacaktır. Asistanı park esnasında, direksiyon kontrolünü alıyor ve gaz-fren pedallarını hatta direksiyonu dahi kontrol ediyor. Uygun alan bulduğunda, düğmeye basın ve aracınız, park asistanı tarafından park edilsin.  Ford marka otomobillerde var olan Dinamik LED Ön Far Sistemi Focus modeli'nde de bulunmaktadır. Bu sayede viraja gelmeden geniş bir biçimde aydınlatılan yol, güvenliğinizi tehdit edecek bir unsur olmaktan çıkmaktadır. Bu durum diğer sürücüler için bir tehlike de olmayacaktır. Çünkü farlar, Yansıma Önleyici Özellikte olmaktadır.

Ford Focus fiyatlarına, bütün versiyonları kapsayacak şekilde, araçbul.com'da bulunmaktadır. 

2022 Ford Focus Hatchback Hibrit modelleri ise piyasada birçok versiyon'da bulunmaktadır. Her türlü yeniliği bünyesinde bulunduran Yeni Ford Focus, spor hatları ile piyasa da olan Ford Focus ST-Line, Yeni Ford Focus Active, Ford Focus Vignale ve Ford Focus Titanium paketlerinin ve en yeni Ford Focus hatchback hibrit fiyatlarına Araçbul.com üzerinden ulaşabilirsiniz.