Panda Hibrit Beyaz Panda Hibrit Koyu Gri Panda Hibrit Rosso Kırmızısı Panda Hibrit Siyah Panda Hibrit Turuncu
Fiat Fiat

Panda Hibrit

min. ₺840,900
maks. ₺897,900
Manuel Hafif Hibrit
Cross 1.0 70 HP Hybrid
Hızlanma 14.7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 92 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.1 L 100 km'de
Motor Gücü 70 hp
Bagaj Hacmi 225 L
Manuel Hafif Hibrit
City 1.0 70 HP Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 225 L
ücretsiz teklif al

renk

Panda Hibrit Beyaz Beyaz
Panda Hibrit Koyu Gri Koyu Gri
Panda Hibrit Rosso Kırmızısı Rosso Kırmızısı
Panda Hibrit Siyah Siyah
Panda Hibrit Turuncu Turuncu

galeri

Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit Panda Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Panda Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Fiat Panda Hibrit

Fiat Panda Hibrit yenilenerek sevenleri ile buluştu. Güncellenen yeni donanım seçenekleri ile hibrit motor gücü birleşerek kompakt bir otomobil ortaya çıktı. Şehrin yoğunluğu ve trafikte kullanım kolaylığı sağlayan yeni Fiat Panda Hibrit çeviktir. Yükseltmiş süspansiyonu, ayarlanabilir sürüş modları ile araba sürerken keyifli zamanlar geçirirsiniz. 4 teker çekiş sistemi ve yokuş iniş desteği ile zorlu yol koşulları sizi korkutmaz. Arazi şartlarında yüksek off- road özelliği sayesinde performansında azalma olmaz. Her şartta yüksek performans için yenilendi. Gövde rengi, krom detaylı ön ve arka tamponları ile süs çıtaları güçlü bir görünüm sağlar. Arka tampon ve ön ızgaralar görsellik bakımından uyum içindedir. Elektrikli ön camları, polen filtreli manuel klima, bagaj bölmesi ışığı ve arka cam buz çözücü gibi ayrıntılar dikkatlice düşünüldü ve eklendi. Doğa dostu araçlar arasında yerini alan Fiat Panda Hibrit çevreye en az zarar veren otomobillerden biridir. Cesur görünümü ve farklı ön ızgaraları ile sizi kendine aşık eder.

Fiat Panda Hibrit farklı donanım paketleri ile sunulur. İstediğiniz performanstaki Fiat Panda Hibrit’i satın alarak yolların tozunu atarsınız. Android Auto ve Apple Car Play uyumlu akıllı telefonları Fiat Panda Hibrit’e bağlayabilirsiniz. Hem bilgi akışı hem de eğlence çeşitliliği sağlayan bu detay sürüş sırasında işlerinizi yapabilmenize imkan tanır. İç tasarımda sade ve işlevsel bir tasarım göze çarpar. Ön konsolda bulunan krom detaylar dış kısımda bulunanlar ile bütünlük sağlar. Koltuk döşemeleri ve koltuk konforu ile sürüş anında ihtiyacınız olan rahatlığı yaşarsınız.

Fiat Panda Hibrit yokuş kalkış desteği gibi sürücü yardımcı özelliklerine sahiptir. Yarı hibrit olarak görülen Fiat Panda Hibrit’in torku yüksektir. 4x4 ve günlük kullanıma uygun motor seçenekleri arasından dilediğinizi seçmeniz mümkündür. Daha güçlü ve zor arazi koşullarına dayanıklı Fiat Panda Hibrit için 4x4 seçeneğini tercih edebilirsiniz. Fiat Panda Hibrit küçük ama etkili bir araçtır.

Fiat Panda Hibrit fiyatı farklı tasarım öğeleri ile birleşince değişiklik gösterebilir. Opsiyonel seçenekleri Fiat Panda Hibrit’e ekleyerek kendi Panda’nızı ortaya çıkarabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş özellikler sayesinde hem sürücü konforu yakalar hem de tasarımın çarpıcılığını öne çıkarabilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Fiat Panda Hibrit ve Fiat modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement