Egea Cross Wagon Hibrit Bakır Turuncu Egea Cross Wagon Hibrit Beyaz Egea Cross Wagon Hibrit İnci Grisi Egea Cross Wagon Hibrit Kül Gri Egea Cross Wagon Hibrit Okyanus Mavisi Egea Cross Wagon Hibrit Rock Siyahı Egea Cross Wagon Hibrit Tutku Kırmızısı
Fiat Fiat

Egea Cross Wagon Hibrit

min. ₺1,508,900
maks. ₺1,563,900
Otomatik Hibrit
Urban 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 550 L
Otomatik Hibrit
Lounge 1.5 T4 MHEV 130 HP AT
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 550 L
ücretsiz teklif al

galeri

Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit Egea Cross Wagon Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Egea Cross Wagon Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Fiat Egea Cross Wagon Hibrit

Fiat Egea Ailesi; konfor, rahatlık, teknoloji ve yeniliği bir araya getirmektedir. Fiat Egea Ailesi'nde birçok versiyon bulunmaktadır.

Fiat Egea Cross Wagon Hibrit'de günlük yaşantınızda ihtiyacınız olacak her detayı bulmanız mümkün olacaktır. Güçlü bir İtalyan tasarımı olan model, şık ama aynı zamanda güçlü olmayı başarabilmektedir. Fiat Egea Cross Wagon Hibrit; koltuklar arası diz mesafesinden, arka yolcular için kol dayama ünitelerine kadar birçok detay düşünülmüştür. Ayrıca model en ileri teknoloji olan, Uconnect multimedya ses sistemine de sahip olma özelliği taşımaktadır.

Model, oldukça şık bir tasarıma ve oldukça geniş bir iç hacme ve bagaj hacmine sahip olması ile dikkat çekmektedir. Station Wagon, iç tasarımda birçok akıllı çözüm ile sürücünün işini kolaylaştıracak ve yolculukları siz ve sevdikleriniz açısından keyifli hale getirecektir. Model, 550litreye kadar alabilen bagaj hacmi ile de uzun ve kalabalık yolculukların vazgeçilmezi haline gelmeye aday olmaktadır. Güvenliğinizi de oldukça önemseyen model; kilitleme karşıtı frenleme sistemi, dinamik geribildirimi direksiyon sistemi ve adaptif hız sabitleme sistemi gibi birçok önemli fonksiyonu bünyesinde barındırmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Fiat Egea Cross Wagon Hibrit ve Fiat modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement