sıfır km jaguar f-type

2 araç listelendi
sırala:
F-TYPE Coupe
1 versiyon ₺6,528,109 - ₺6,528,109

JAGUAR

Jaguar markasının tarihi İngiltere'ye dayanmaktadır. Motorsiklet tutkunu olan Bill Lyons 1922 yılında Swallow Sidecar Company isimli bir şirket kurdu. Ortağı olan William Walmsley ile birlikte İngiltere'nin Blackpool kasabasında oldukça gösterişsiz bir yerde çok az sayıda işçi ile üretime başladı. 1927 yılına gelindiğinde bu iki ortak,motorsiklet için iki kişilik olmak üzere bir sepet tasarladı. Bu şekilde piyasaya adım atan ikili, motorsiklet yan ürünleri üretimine başladı, Tarih 1935'e geldiğinde ise, ''Jaguar'' ismi kendini yeni bir spor araba serisi ile duyurdu. Altmışların sonuna kadar marka, piyasada çok da büyük bir alana sahip olmayan salon otomobilleri üretimi yaptı. Jaguar daha sonra efsane olacak, SS 90 ve SS 100 modellerini de bu dönemde çıkardı. 1984 yılında Jaguar, ekonomik anlamda ciddi anlamda bir büyüme ve gelişme gösterdi. Yıl 1990 olduğunda ise Jaguar, Ford Grubu tarafından satın alınmıştır.  Güç, konfor ve zerafeti bir araya getiren Jaguar, günümüzde en çok tercih edilen lüks otomobiller arasında yerini almaktadır. Sitemiz aracılığı ile Jaguar kampanyalarına ulaşarak, siz de jaguar sahibi olabilirsiniz. Ayrıca araçbul.com'da, Jaguar fiyat listesine de ulaşabilir, fiyatlar ve modeller arasında kıyaslamalar yapabilirsiniz.

JAGUAR XE

Jaguar XE, şuana kadar ki en akıllı spor sedan Jaguar olma özelliği taşımaktadır. INCONTROL teknolojisine sahip model, gelişmiş teknolojileri size bir arada sunmaktadır. Ayrıca model, sınıfının en iyi EURO NCAP Puanına sahip model, otomobil severleri bekliyor.

Jaguar XE Modeli, her açıdan sürücüsüne eşsiz bir sürüş ve yolculuk yaşatmaya aday bir otomobil olmaktadır. Spor otomobil olarak hayalinizdekinden daha fazlasını size sunacak olan 2020 Jaguar XE, bu sayede girdiği her ortamda dikkat çekerek fark yatmayı başaracaktır

JAGUAR XF

Baştan sona yenilikler ile donatılmış olan Jaguar XF, InControl Touch Pro ile size eşsiz bir teknoloji sunmaktadır. Gelişmiş dört teker sistemi sayesinde de zemin ne olursa olsun sizi yarı yolda bırakmaz.

Model; dinamik, verimli ve konforlu olma özelliklerini bir arada sunması açısından oldukça vazgeçilmez bir noktada durmaktadır. Hafif bir otomobil olma özelliğine sahip olan 2020 Jaguar XF modeli, daha düşük bir işletim maliyetine sahiptir.

JAGUAR F-TYPE

Jaguar F-Type, coupe ve convertible seçenekleri ile size sunulmaktadır. Ayrıca, geniş iç hacmi ve bagaj kapasitesi ile de size ve sevdiklerinize eşsiz bir yolculuk deneyimi sunar.

Jaguar F-Type Modeli, oldukça güçlü ve dinamik olan bir spor otomobil olmaktadır. Jaguar F-Type modeli, bu çevik yapısı ile birçok modele de ilham kaynağı olmuştur ve olmaktadır. Modelde oldukça gelişmiş bir motor olan, 300BG 4 silindirli 2,0 litre Turbocharged Ingenium Benzinli motor bulunmaktadır.

Eşsiz bir otomobil markası olan Jaguar modellerine, sitemiz aracılığı ile Jaguar kampanyalarından ulaşabilir, size en uygun otomobili araçbul.com sayesinde bulabilirsiniz.

Advertisement