Seat Logo Seat

Tarraco

min. ₺2,151,000
maks. ₺2,301,000
Otomatik Benzinli
Xperience 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG (7 Koltuklu)
Hızlanma 9.7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.0 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 230 L
Otomatik Benzinli
FR 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG (7 Koltuklu)
Hızlanma 9.7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.0 L 100 km'de
Motor Gücü 150 hp
Bagaj Hacmi 230 L
ücretsiz teklif al

galeri

Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco Tarraco
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tarraco hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Seat Tarraco. En dolu paketinin fiyatı FR 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG (7 Koltuklu) – ₺2,301,000 ve en boş paketi ise Xperience 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG (7 Koltuklu) -₺2,151,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Xperience 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG (7 Koltuklu) ₺2,151,000
    FR 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG (7 Koltuklu) ₺2,301,000

1. Yakıt Tüketimi

Seat Tarraco 100 kilometrede ortalama 6.0 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Seat Tarraco 230 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Seat Tarraco Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Seat Tarraco modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Seat Tarraco sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Seat Tarraco modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Seat Tarraco sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Seat Tarraco Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tarraco hakkında sen ne düşünüyorsun?

Seat Terraco

Seat Tarraco çarpıcı SUV tasarımı ve en yeni teknolojik özellikleriyle maceraya hazır. İşte sana, her şeye sahip olma fırsatı.

En son teknoloji özellikleriyle Seat Tarraco, her zaman yanında.

Her zaman daha fazlası. Gelişmiş güvenlik özellikleri ve sürücü asistanları her koşulda ihtiyaç duyduğun güveni sağlayacak.

Her şeye uygun bir SUV. 7 koltuk seçeneği. Kaydır. Katla. Yaşam tarzına uyarla.

Büyümeye devam etmeni sağlayacak alan. Bağlanmanı sağlayacak teknolojiler. Muhteşem bir şeylere başlamanın tam zamanı.

Bir sonraki büyük maceraya atılmaya hazır mısın? Fazladan saklama alanına, daha fazlasını yapmaya devam etmek için istediğin her şeye sahipsin.

Şehirde maceraya atılmaya hazır mısın? SUV’unla şehrinin en güzel manzaralarının tadını çıkar. Çünkü şehrini tanıdığında, ona sahip olursun.

Hayat durmuyor, sen neden durasın? Seat Servis seni tekrar harekete geçirir.

Güvenliğini her şeyden önde tutan Seat Tarraco, birinci sınıf güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.

Ciddi bir kaza mı geçirdin? Acil Durum Çağrı Sistemi (e-Call), senin yerine acil durum hizmetlerine otomatik olarak bilgi verir.

Olası kazaları tahmin eden Çarpışma Öncesi (Pre-Crash) Asistanı, emniyet kemerlerini sıkılaştırıp camları kapatarak senin için tüm önlemleri alır.

En gelişmiş teknoloji parmaklarının ucundayken, yeni bir deneyime girişmek için ihtiyacın olan her şeye sahipsin. Buna bu deneyimi paylaşmak istediğin insanlar da dahil.

Gelişmiş sensörler eşliğinde otomatik yönlendirme. Arkasında bir römork olduğunda bile Seat Tarraco, girmesi en zor olan park yerlerine girebilir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Seat Tarraco ve Seat modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement