Jeep Logo Jeep

Wrangler

min. ₺8,615,000
maks. ₺8,615,000
Otomatik Benzinli
Rubicon 2.0 272hp 4x4 Benzinli 8AT (Otomatik) Euro 6D
Hızlanma 8.4 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 11.3 L 100 km'de
Motor Gücü 272 hp
Bagaj Hacmi 548 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Wrangler Rubicon 2.0 272hp 4x4 Benzinli 8AT... Otomatik , Benzinli, 1995 cc ,

galeri

Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler Wrangler
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Wrangler hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Jeep Wrangler. En dolu paketinin fiyatı Rubicon 2.0 272hp 4x4 Benzinli 8AT (Otomatik) Euro 6D – ₺8,615,000 ve en boş paketi ise Rubicon 2.0 272hp 4x4 Benzinli 8AT (Otomatik) Euro 6D -₺8,615,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Rubicon 2.0 272hp 4x4 Benzinli 8AT (Otomatik) Euro 6D ₺8,615,000

1. Yakıt Tüketimi

Jeep Wrangler 100 kilometrede ortalama 11.3 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Jeep Wrangler 548 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Jeep Wrangler Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Jeep Wrangler modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Jeep Wrangler sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Jeep Wrangler modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Jeep Wrangler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Jeep Wrangler Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Wrangler hakkında sen ne düşünüyorsun?

Jeep Wrangler

Jeep Wrangler modeli, dinamik ve özgür bir tasarımı size sunmaktadır. Off-road sürüş konusunda da oldukça iyi bir performansa sahip olan model, çıkarılabilir tavan ile de açık hava deneyimini size sunacaktır. Kendi zevkinize göre kişileştirebileceğiniz renk seçenekleri de, modelde bulunmaktadır. Bu sayede, gövde ile tavanı aynı renk tutabileceğiniz gibi farklı renklerde de tercih etme şansına sahip olmaktasınızdır. Model segmentinin en konforlu otomobili olmaktadır. Ayrıca opsiyonel olarak sunulan ısıtmalı koltuklar, aydınlatmalı bardak tutucuları da otomobilde bulunmaktadır. Jeep Wrangler Unlımıted, fonksiyonelliği açısından da öncü konumundadır. Sahip olduğu işlevsel formlara; radyolu dokunmatik ekran opsiyonel NAV sistem, saklama alanına sahip kitlenebilir orta konsol ve alpine premium ses sistemi örnek olarak verilebilmektedir.

Jeep Wrangler güvenlik açısından, birçok gelişmiş sistemi bünyesinde bulundurmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini her detayın üstünde tutan model, güvenliği ilke olarak edinmiştir. Gelişkin bir manevra kabiliyetinde olan model, elektronik stabilite kontrolüne sahip olmaktadır. Bu sayede, otomobile olan hakimiyetiniz üst seviyede tutulmuş olacaktır. Elektronik devrilme önleyici sistem, devrilme meydana gelecek zamanı önceden belirleyerek, bu durumun önüne geçmektedir. Bunun için ise, fren gücü uygulamaktadır. Fren destek sistemi, araç kontrolünü arttırarak, araç hakimiyetini sabit tutmaktadır. Kaygan zeminlerde, kaymayı azaltmak için ise, dört tekerlek diski kilitlenmeyen fren sistemi sunulmaktadır. Modelin araç kontrolü desteklenmek için, fren gücünü arttıran sistemlere sahip olmaktadır. Römork savrulma kontrol sistemi, elektronik stabilite kontrol sisteminin bir parçası olarak sunulmaktadır. Bu sistem, çektiğiniz yüklerin savrulmasını önlemektedir. Jeep, 4çarpı4 sistemi ile, en zorlu arazi şartlarının üstesinden gelmektedir. Tüm yüzeylerde performans üst düzeyde olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Jeep Wrangler ve Jeep modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement