Zoe Yakut Mavi Zoe Arktik Beyazı Zoe Rosso Kırmızısı Zoe Mineral Beyaz Zoe Siyah Zoe Titanyum Gri Zoe Patlıcan Mor Zoe Yayla Gri
Renault Renault

Zoe

min. ₺1,348,900
maks. ₺1,348,900
Otomatik Elektrikli
Intense R135
Ortalama Yakıt Tüketimi 17.2 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 338 L
ücretsiz teklif al

donanım özellikleri

İç Donanım opsiyonel yok var
İntense
Hızlı Şarj Özelliği (DC)
Elektrokrom Dikiz Aynası
Suni Deri Direksiyon Simidi
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3-2/3 Katlanma Özelliği
Güvenlik opsiyonel yok var
İntense
ABS
Elektronik Denge Programı (ESC)
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
Ön Sıra, Ön Ve Yan Hava Yastıkları
Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
Hız Ayar Ve Sınırlayıcı (Cruise Control)
Geri Görüş Kamerası
Trafik İşaretleri Tanıma Sistemi
Aktif Acil Fren Destek Sistemi
Şerit Takip Sistemi (LDW)
Kör Nokta Uyarı Sistemi
Dış Donanım opsiyonel yok var
İntense
Led Gündüz Farları
Ön & Arka Park Sensörü
Siyah Renkli Yan Aynalar
Otomatik Yanan Farlar & Yağmur Sensörü
Elektrikli Ve Isıtmalı Otomatik Katlanan Yan Aynalar
Ön Sis Farları
6,5 Metre Mod 3 Şarj Kablosu
Otomatik Uzun/Kısa Farlar (AHL)
Karartılmış Arka Camlar
Multimedia opsiyonel yok var
İntense
EASY LINK 7" Multimedya Sistemi: Bluetooth®, USB
Konfor opsiyonel yok var
İntense
Otomatik Klima
Eller Serbest Renault Card Sistemi
Elektrikli Ön Ve Arka Camlar

galeri

Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe Zoe

kullanıcı yorumları

  • MisafirZoe 27/06/2020 13:02

    şarj seçeneği ile uzun süren şarj ile km 12 krş elektrik tüketen araba

  • MisafirZoe 23/05/2022 20:00

Renault Zoe

Sıfır emisyon, sıfır ses, %100 elektrik. Doğa dostu Renault ZOE ile yapacağınız yolculuklar hem daha konforlu hem daha performanslı. Sıfır emisyonlu, sıfır motor gürültülü ve vites değiştirmeden kolay sürüşün siz de keyfine bakın. Aracın kullanım koşullarına, versiyona göre sürüş menzilini size göre o ayarlasın. Ayrıca bu modelle şarj süresini de kolayca hesap etmek mümkün.

Kompakt ve biçimli çizgileri ile Renault Zoe ulaşım için dizayn edildi. Kelimenin tam anlamı ile bağlantılı ve modern görünümlü bu elektrikli otomobil yaşam tarzınız belirleyecek.

41 kWh gücüyle ZOE modelinin aküsü standart bir 12 Volt pilden 100 kat, akıllı telefonunuzun pilinden 5.000 kat daha fazla enerji depolamak mümkün. Gerçek kullanım koşullarında aracınızı 300 km sürmenize de imkan sağlar. Aracın altına monte edilen ve özel bir muhafaza içinde korunan akü aracınızın en pahalı parçası olarak göze çarpar.

Bu araçla ne kadar hızlı giderseniz, hızınızı korumak için o kadar fazla enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Sürüş menzilini optimum düzeye çıkarmak için yavaşlama ya da enerji geri kazanımlı frenleme gibi Z.E. teknolojilerini siz kullanmanız için dizayn ettik.

Yokuş yukarı gittiğiniz zaman elektrik tüketimi sürüş menzilini de oldukça etkiler. Yokuş aşağı giderken ise enerji geri kazanmaya başlarsınız.

Renault Zoe modeli 40 akü ortalama olarak yaz aylarında 300 km ve kış aylarında 200 km maksimum sürüş menzili de sizzler sunar. Depoyu doldurmak için bir gün bir elektrik prizine bağlanmanın yeterli olacağı kimin aklına gelir ki! Coşku, keyif ve enerji dolu ZOE geliyor. Hayat artık çok daha farklı olacak. Biraz daha güzel, biraz daha pratik, biraz daha eğlenceli…

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Renault Zoe ve Renault modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement