Clio E-Tech Alev Kırmızısı Clio E-Tech Beyaz Clio E-Tech Demir Mavi Clio E-Tech Mercan Turuncu Clio E-Tech Mineral Gri Clio E-Tech Yıldız Siyahı
Renault Renault

Clio E-Tech

min. ₺1,495,900
maks. ₺1,495,900
Otomatik Hibrit
Techno Esprit Alpine 1.6 E-Tech full hybrid 145 hp
Bagaj Hacmi 391 L
ücretsiz teklif al

galeri

Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech Clio E-Tech

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Clio E-Tech hakkında sen ne düşünüyorsun?

Renault Clio E-Tech

Clio'nun bu versiyonunu diğerlerinden ayıran ve daha çekici kılan özellik, hibrit motor seçeneğine sahip olmasıdır.

Yenilikleri keşfedecek olan Renault Clio E-Tech, karşı konulmaz bir tasarıma sahip olmaktadır. Model, dış mekan tasarımı açısından girdiği her ortamda fark yaratmaktadır. Modelin dış mekan tasarımlarına örnek olarak; Gövde Rengi Yan Aynalar, Parlak Siyah Yan Aynalar, Yan Aynaya Entegre Sinyaller, Gövde Rengi Kapı Kolları örnek olarak verilebilmektedir. İster uzun yolculuklarınızda isterse şehir rutininizde Renault Clio E-Tech, konforunuzu en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Bu amaç ile sahip olduğu konfor detayları; Manuel Klima, Elektronik Klima, Sabit Cam Tavan, Renault Card Sistemi (Anahtarsız Sistem), Eller Serbest Renault Card Sistemi, Otomatik Yanan Farlar, Yağmur Sensörü, Yol Bilgisayarı, Elektrikli Ön Camlar, Tek Dokunuşlu Elektrikli Ön Camlar - (Yalnızca Sürücü), Manuel Arka Camlar, Elektrikli Arka Camlar, Karartılmış Arka Camlar, Deri Direksiyon, Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon, Sürücü Koltuğu Yükseklik Ayarı, Arka Koltuk Sırtlığı 1/3-2/3 Katlanma Özelliği ve Ön Koltuk Kol Dayanağı bulunmaktadır.

Ülkemizde de oldukça çok tercih edilen bir model olan Renault Clio E-Tech, güvenlik önlemleri açısından oldukça zengin olmaktadır. Modelin sahip olduğu güvenlik sistemlerine örnek olarak; Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı (ESC), Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Hız Ayar ve Sınırlayıcı (Cruise Control), Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder), Sürücü ve Ön Yolcu Hava Yastıkları, İptal Edilebilir Ön Yolcu Hava Yastığı, Ön Sıra Yan Hava Yastıkları, Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX), Ön Sis Farları, Halojen Farlar, Full Led Ön Farlar, Gündüz Farları (Altta Konumlandırılmış), Led Gündüz Farları (C Şeklindeki Ön Far Içerisinde), Arka Park Sensörü , Ön ve Arka Park Sensörü, Geri Görüş Kamerası, Lastik Basınç Kontrol Sistemi, Emniyet Kemer İkazı, Merkezi Kiliti, Stop & Start, Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası (Elektrokrom), Isıtmalı Arka Cam, Lastik Tamir Kiti, Stepne verilebilir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Renault Clio E-Tech ve Renault modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement