Fiesta Hibrit Metalik Akik Siyah Fiesta Hibrit Metalik Aytozu Gümüş Fiesta Hibrit Donmuş Beyaz Fiesta Hibrit Metalik Krom Mavi Fiesta Hibrit Metalik Manyetik Fiesta Hibrit Yarış Kırmızısı
Ford Ford

Fiesta Hibrit

min. ₺1,251,000
maks. ₺1,251,000
Otomatik Hafif Hibrit
Titanium 1.0Lt mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/ Hibrit Euro 6.2
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.3 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 292 L
ücretsiz teklif al

galeri

Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit Fiesta Hibrit

kullanıcı yorumları

Ford Fiesta Hibrit

Yeniden tasarlanarak siz otomobil severlerin beğenisine sunulan Ford Fiesta Hibrit, birçok donanımı bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca model; Panaromik Cam Tavan, Otomatik Park Sistemi ve 8” dokunmatik ekranlı Sync 3'e de sahiptir. B&O Play ile de sürüşleriniz daha keyifli hale gelecektir.

Gelişmiş Güvenik Sistemleri

Ford Fiesta Hibrit, siz ve sevdikleriniz için Güvenlik Sistemlerini en yeni teknolojilerle bir araya getirmiştir. Güvenliği birçok noktanın üstünde tutan Fiesta'nın Gelişmiş Güvenlik Sistemlerine, ''Acil Durum Yardımlı Sync 3'' örnek verilebilir.

Ford Fiesta Hibrit sahip olduğu Akıllı Sürüş Teknolojileri ile de yolculukları keyifli ve sürücü için kolay hale getirmektedir.  Otomatik Park Sistemi ile sizin park seçiminize en uygun yer bulunduktan sonra yapmanız gereken sadece sistemi çalışır hale getirip, ekrandaki komutları gerçekleştirmek. Sahip olduğu Elektronik Denge Programı (ESP)sayesinde, aracın fren mesafesini kısaltacak, fren diskleri ile fren pedalı arasındaki açıklığı kapatacaktır. Yokuş Kalkış Sistemi ile birlikte Fiesta, yokuşta otomobilinizin geriye kaymasının önleyecektir.  Ve otomobilin sizin kontrolünde olmasını sağlayacaktır.  Ayrıca Fiesta ile kolay manevra ve geri vites olanağınız da olacaktır.

Ford Fiesta Hibrit, gelişmiş bir müzik sistemi olan B&O Play 'e sahiptir. Remium seviyedeki 675 watt'lık ses sistemi 10 hoparlörlü olup, sizin ve sevdiklerinizin keyifli yolculuklar geçirmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Ford Fiesta Hibrit, size ve sevdiklerinize uzun yolculuklar için daha geniş alanlar sunmaktadır.  Artırılmış bagaj ve iç hacmi ile uzun yolculuklar, Fiesta ile daha konforlu.

Ayrıca Fiesta, Ford anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemine de sahiptir. Araçbul sayesinde; Ford Fiesta Hibrit'in serilerine de ulaşmanız mümkündür. Eşsiz altıgen tasarımlı koltukları ile Vıgnale, size özel bir iç mekan hissi yaratmaktadır. Ford Vignale, lüks ve konforu bir araya getirmiştir.

Fiesta Titanium, yüksek sürüş keyfi ve Fiesta konforunu bir araya getirmiştir.Ford Performance detaylarını üzerinde taşıyan ST-Line, size spor ve lüksü aynı anda yaşatacaktır. Fiesta Trend ve  Fiesta ST'de Fiesta Modeli'nin serileri arasında yer almaktadır. Ford Fiesta serisinde ise Fiesta Active olacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Ford Fiesta Hibrit ve Ford modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement