Volkswagen Logo Volkswagen

Transporter Pikap

min. ₺1,127,000
maks. ₺1,195,000
Manuel Dizel
Tek Kabin 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 110PS
Hızlanma 14.8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.8 L 100 km'de
Motor Gücü 110 hp

Manuel Dizel
Çift Kabin 2.0 TDI (5+1) Uzun Şasi 110PS
Hızlanma 14.8 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.8 L 100 km'de
Motor Gücü 110 hp

ücretsiz teklif al

galeri

Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap
tümünü gör

kullanıcı yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Volkswagen Transporter Pikap. En dolu paketinin fiyatı Çift Kabin 2.0 TDI (5+1) Uzun Şasi 110PS – ₺1,195,000 ve en boş paketi ise Tek Kabin 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 110PS -₺1,127,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Tek Kabin 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 110PS ₺1,127,000
    Çift Kabin 2.0 TDI (5+1) Uzun Şasi 110PS ₺1,195,000

1. Yakıt Tüketimi

Volkswagen Transporter Pikap 100 kilometrede ortalama 7.8 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Volkswagen Transporter Pikap  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Volkswagen Transporter Pikap Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Volkswagen Transporter Pikap modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Volkswagen Transporter Pikap sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Volkswagen Transporter Pikap modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Volkswagen Transporter Pikap sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Volkswagen Transporter Pikap Yorumları

Volkswagen Transporter Pikap

Volkswagen Transporter Pikap şık far tasarımı ile yenilenen ön yüzü geniş hava girişi ile daha keskin ve geniş bir Volkswagen deneyimi sunuyor bizlere.

Modelin kullanışlı ön konsolu, birinci sınıf malzeme ve Volkswagen uzmanlığı ile dizayn edildi ve kullanıcıya rahat bir yolculuğun anahtarı oluyor.

Volkswagen kalitesinin dört tekere yansıması ile oluşan modelde elektronik kontrollü klima sayesinde Transporter modelinin içini kolayca istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilir, dereceyi size en uygun sıcaklığa getirebilirsiniz.

Volkswagen Transporter Pikap modelinin büyük bir yük taşıma potansiyerline sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca her işin üstesinden gelebilecek taşıma kapasitesi ile size her türlü kolaylığı sağladığını da belirtelim.

Modelin vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleri ile sürüş konforunu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Araç üzerinde bulunan DSG teknolojisi; manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliğini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığı ile birleştirerek konforlu bir sürüş deneyimini beraberinde sunuyor.

Araç üzerinde bulunan DSG otomatik şanzımanda bulunan tiptronik özelliği, sportif kullanımı tercih edenler için vitesi manuel değiştirme opsiyonu da sunuyor.

Siz de bu araç ile dilediğiniz gibi uzun yola çıkabilirsiniz Uzun yollarda sizi anlayan ve sizi uyaran bir yardımcı da araç içerisinde mevcut. Yorgunluk tespit sistemi normal sürüş alışkanlığınız dışında farklı bir hareket algıladığında yolculuğa ara vermeniz için sizi, hem görsel hem sesli uyaran bir yol arkadaşı da araç içerisinde mevcut.

Volkswagen modeli ile ani fren yapıldığını anlatmak için otomatik devreye giren flaşör fren lambaları daha güvenli bir duruş imkanı sağlıyor. Pikap modeli ile fren pedalına her basışta Transporter modelinin dört tekerleğinde de bulunan disk frenler, hassas ve etkin bir frenleme imkanı sağlıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Volkswagen Transporter Pikap ve Volkswagen modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement