Volkswagen Logo Volkswagen

Transporter Pikap

min. ₺446,500
maks. ₺475,000
Manuel Dizel
Tek Kabin 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi 110PS
Hızlanma 14.8 s 0-100 km/saat
Ortalama Yakıt Tüketimi 7.8 L 100 km'de
Motor Gücü 110 hp

Manuel Dizel
Çift Kabin 2.0 TDI (5+1) Uzun Şasi 110PS
Hızlanma 15,9 s 0-100 km/saat
Ortalama Yakıt Tüketimi 6,2 L 100 km'de
Motor Gücü 114 hp
Bagaj Hacmi 946 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Transporter Pikap Tek Kabin 2.0 TDI (2+1) Uzun Şasi... Manuel , Dizel, , 110 hp
Transporter Pikap Çift Kabin 2.0 TDI (5+1) Uzun Şasi... Manuel , Dizel, 1968 cc , 114 hp

galeri

Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap Transporter Pikap

kullanıcı yorumları

  • MisafirTransporter Pikap 06/05/2022 10:19

    Kasa kısmı gerçekten büyük çok memnun kaldım

    yanıtla

VOLKSWAGEN TRANSPORTER PİKAP

2022 Volkswagen Transporter Pikap şık far tasarımı ile yenilenen ön yüzü geniş hava girişi ile daha keskin ve geniş bir Volkswagen deneyimi sunuyor bizlere.

Modelin kullanışlı ön konsolu, birinci sınıf malzeme ve Volkswagen uzmanlığı ile dizayn edildi ve kullanıcıya rahat bir yolculuğun anahtarı oluyor.

Volkswagen kalitesinin dört tekere yansıması ile oluşan modelde elektronik kontrollü klima sayesinde Transporter modelinin içini kolayca istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilir, dereceyi size en uygun sıcaklığa getirebilirsiniz.

Volkswagen Transporter Pikap modelinin büyük bir yük taşıma potansiyerline sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca her işin üstesinden gelebilecek taşıma kapasitesi ile size her türlü kolaylığı sağladığını da belirtelim.

Modelin vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleri ile sürüş konforunu dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Araç üzerinde bulunan DSG teknolojisi; manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliğini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığı ile birleştirerek konforlu bir sürüş deneyimini beraberinde sunuyor.

Araç üzerinde bulunan DSG otomatik şanzımanda bulunan tiptronik özelliği, sportif kullanımı tercih edenler için vitesi manuel değiştirme opsiyonu da sunuyor.

Siz de bu araç ile dilediğiniz gibi uzun yola çıkabilirsiniz Uzun yollarda sizi anlayan ve sizi uyaran bir yardımcı da araç içerisinde mevcut. Yorgunluk tespit sistemi normal sürüş alışkanlığınız dışında farklı bir hareket algıladığında yolculuğa ara vermeniz için sizi, hem görsel hem sesli uyaran bir yol arkadaşı da araç içerisinde mevcut.

Volkswagen modeli ile ani fren yapıldığını anlatmak için otomatik devreye giren flaşör fren lambaları daha güvenli bir duruş imkanı sağlıyor. Pikap modeli ile fren pedalına her basışta Transporter modelinin dört tekerleğinde de bulunan disk frenler, hassas ve etkin bir frenleme imkanı sağlıyor.