Camry Egzotik Kırmızı Camry Bulut Beyazı Camry Gümüş Gri Camry Kar Beyazı Camry Kobalt Mavi Camry Siyah Camry Titanyum Gümüş Camry Metalik Bronz Kahve
Toyota Toyota

Camry

min. ₺3,811,500
maks. ₺3,811,500
Otomatik Hafif Hibrit
Passion 2.5 Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 524 L
ücretsiz teklif al

galeri

Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry Camry

kullanıcı yorumları

 • MisafirCamry 27/06/2020 13:22

  yahudi mercedesi diye de bilinir efsanesin

 • MisafirCamry 11/01/2022 15:14

  tipini begenmedım ama guzel iç yapısı fıyatına gore pahalı bır arac

 • MisafirCamry 11/01/2022 15:46

  fiyatının hakkını veriyor iç hcminden ve konforundan çok memnunum

 • MisafirCamry 27/01/2022 16:33
 • MisafirCamry 28/01/2022 15:37
 • MisafirCamry 28/01/2022 18:10

  fiyatlar çok uçuk gerçekten

Toyota Camry

Heyecan verici bir sürüş arayanlar için güçlendirilmiş ve sağlam 3.5 litrelik V6 motoru ile Toyota Camry sizlere hitap ediyor. Her şart ve koşulda yola devam mı etmek istiyorsunuz? Eğer öyle ise Toyota Camry sahip olduğu sağlam ve üstün yol tutuşu ile birlikte araçla uyumlu hale getirilen dört çeker sistemle sizleri yolda bırakmayacak ve aracın hakimiyetini her zaman sizlerin ellerinde kalmasını sağlayacak.

Spor sürüş özelliği de bulunan araçta kullanılan süspansiyon sistemleri ile sürüş esnasında rahatlama ve güvenin mükemmel uyumunu yakalayacaksınız. Özellikle şehirlerarası her yola uygun yol tutuşu ve süspansiyon sitemi ile sizleri gitmek isteyeceğiniz yerlere götürecek olan aracın adı: Toyota Camry.

Belli sınıflarına ait araçlarında bulunan Direct Shift 8 vitesli otomatik şanzıman ile tüm sürüşlerinizden keyif almaya başlayacaksınız. Araç tasarlanırken ağırlık merkezinin düşük tutulması ve kullanılan malzemelerin hafifliği sayesinde dengeli bir sürüşün yanında otoyollarda ulaşacağınız hız seviyelerinde dahi konforlu ve yumuşak bir sürüş imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca bu esnada sizlere sağladığı yakıt tasarrufu da mutluluğunuza mutluluk katacak.

Araçta üç farklı sürüş modunun bulunması, durum ve şartlara göre aracın keyfini sürmenize imkan sağlıyor. Sport modu daha keskin hızlanma hissi ile sizi heyecanlandırırken, Eco modu ile yakıt verimliliğinizi en üst seviyede tutmanıza yardımcı olur. Üçüncü mod olarak araçta tasarlanan Normal mod ile hem yakıttan tasarruf imkanı sunulur hem de bu tasarrufa rağmen performansın sizi mutlu edecek seviyeler ulaşması sağlanır. Araç dış tasarım olarak da şık tavan yapısını oluşturan çizgiler ve ön uç tasarımı ile adeta ben buradayım diyor. Dörtlü krom uçlu çift egzoz araçta size istediğiz spor havayı katarken 19 inçlik parlak siyah alaşım jantlar aracın havasını değiştiriyor.

9 inçlik multimedya ekran, Apple CarPlay sistemi, Androit Auto özelliği, sürücü açısından tasarlanan 10 inç renkli Head Up Display, 7 inçlik renkli çoklu bilgi ekranı ve uzaktan bağlantı sistemi sayesinde Toyota Carmy ile aradığınız teknoloji uyumunu yakalayacaksınız.    

Birçok farklı özelliği bir arada bulunduran ve kullanıcılarına kişiselleştirme imkanı da sunan Toyota firması, birçok farklı renk seçimi ile kendi renginizi seçe imkanını sunuyor. Toyota Camry fiyatı ise seçimlerinize ve yapacağınız kişiselleştirmelere göre farklılık gösterecektir.      

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota Camry ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement