Tucson Hibrit Amazon Gri Tucson Hibrit Duman Gri Tucson Hibrit Gümüş Gri Tucson Hibrit Gün Batımı Turuncusu Tucson Hibrit Kum Grisi Tucson Hibrit Kutup Beyazı Tucson Hibrit Mika Siyah Tucson Hibrit Safir Mavi
Hyundai Hyundai

Tucson Hibrit

min. ₺2,445,000
maks. ₺2,445,000
Otomatik Hibrit Benzin
ELITE PLUS 1.6 T-GDI HEV 230 PS 4x4
Ortalama Yakıt Tüketimi 6.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 616 L
ücretsiz teklif al

video

galeri

Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit Tucson Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Tucson Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Hyundai Tucson Hibrit

Yenilenen Hyundai Tucson Hibrit, şıklık ve konforu bir araya getirerek eşsiz bir modeli sizlere sunmuştur. Yenilenen ön konsol tasarımı ve iç mekan tasarımı, otomobilin yenilenen unsurları arasında en dikkat çekenleri olmaktadır. Yenilenen model size, iç mekan tasarımı için 3 farklı renk tonunda deri döşeme ve iki farklı kumaş döşeme sunmaktadır.

Hyundai Tucson Hibrit, yeniliği sadece dış tasarımda yapmamıştır, aynı zamanda iyileştirilmiş sürtünme katsayısı sunacak şekilde de değişiklikler yapmıştır. Model; ön tampon rüzgarlığı, A-sütunun azaltılan eğimi, arka rüzgarlık köşelikleri ve gövde altının hava akışı optimizasyonu için de çalışmalar yaparak, iyileştirmelerde bulunmuştur. 8 renk seçeneğini sizlere sunan model, 17 alaşım jantlara sahip olmaktadır. Full-LED ön farlar ile sağlam olan yapısını güçlendiren model, yalın hale getirilen arka far grubu ile de güçlü yapısını desteklemiştir.

Sürüşünüzü sizin için eşsiz bir deneyim haline getirmek için Hyundai Tucson Hibrit, en yeni teknolojik sistemleri bünyesinde barındırmıştır. Bunlardan biri, 8'' LCD dokunmatik ekran olmaktadır.

Hyundai Tucson Hibrit, sürücü odaklı olan tasarımını  geliştirilmiş sürücü yardım sistemleri ile de desteklemektedir. Güvenlik sistemlere; akıllı hız sabitleyici, kör nokta uyarısı, arka çapraz trafik uyarısı ve statik dönüş farları örnek olarak verilebilir. Hyundai Tucson Hibrit, zor hava koşulları ve kötü yol durumlarında dahi sizi yarı yolda bırakmamak için, HTRAC 4x4 çekiş sistemini bünyesinde bulundurmaktadır. Ek olarak da, gövdede geliştirilmiş yüksek mukavemetli çelik kullanmıştır. Bu çelik ile de koruma üst düzeyde sağlanmaktadır. Ayrıca model; çevre görüş sistemi, sürücü uyarı sistemi, 10 yönlü elektrikli koltuk ve kablosuz şarj sistemine de sahip olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Hyundai Tucson Hibrit ve Hyundai modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement