Suzuki Logo Suzuki

Jimny

min. ₺1,778,000
maks. ₺1,788,000
Otomatik Benzinli
GLX 1.5 Benzinli 4X4 Otomatik (Tek Renk)
Maksimum Tork 130 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,5 L 100 km'de
Motor Gücü 102 hp
Bagaj Hacmi 85 L
Otomatik Benzinli
GLX 1.5 Benzinli 4X4 Otomatik (Çift Renk)
Maksimum Tork 130 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,5 L 100 km'de
Motor Gücü 102 hp
Bagaj Hacmi 85 L
ücretsiz teklif al

renk

Jimny Beyaz Beyaz
Jimny Fildişi Fildişi
Jimny kinetik sarı kinetik sarı
Jimny Orman Yeşili Orman Yeşili
Jimny orta gri orta gri
Jimny Siyah İnci Siyah İnci

galeri

Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny Jimny
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Jimny hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Suzuki Jimny. En dolu paketinin fiyatı GLX 1.5 Benzinli 4X4 Otomatik (Çift Renk) – ₺1,788,000 ve en boş paketi ise GLX 1.5 Benzinli 4X4 Otomatik (Tek Renk) -₺1,778,000’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    GLX 1.5 Benzinli 4X4 Otomatik (Tek Renk) ₺1,778,000
    GLX 1.5 Benzinli 4X4 Otomatik (Çift Renk) ₺1,788,000

1. Yakıt Tüketimi

Suzuki Jimny 100 kilometrede ortalama 7,5 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Suzuki Jimny 85 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Suzuki Jimny Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Suzuki Jimny modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Suzuki Jimny sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Suzuki Jimny modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Suzuki Jimny sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Suzuki Jimny Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Jimny hakkında sen ne düşünüyorsun?

Suzuki Jimny

Suzuki Jimny, şehir yaşantısının rutininden sıkılanlar sürücülere, doğa ile başbaşa kalabileceğiniz alanlara, güvenli bir şekilde yolculuk etme garantisini vermektedir. Kayalık ya da dik tepeler Suzuki Jimny için sorun teşkil etmeyecek detaylar olmaktadır. Model, kaygan zeminlerde, üst düzey bir performans sağlamaktadır. Jimny, en zorlu hava ve iklim koşullarında sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Model, gelişmiş tamponları bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede, engellerin üzerinden geçmek çocuk oyuncağı haline dönüşecektir. Tamponlar, tekerleklerin aralıklarını arttıran açılı tampon kenarlarına sahiptir. Çamurluk ve yan gövde de bulunan kaplamalar, Suzuki Jimny modelini çarpımalar ve darbelere karşı koruyacaktır. Modelde bulunan LED farlar ve yıkayıcıklar da, güvenlik konusunda önem teşkil etmektedir. Karakteristik yuvarlak farlar sayesinde, çamurlu veya karlı ortamlarda güvenliğiniz sağlanmış olacaktır. Model, oldukça işlevsel bir dış tasarıma da sahip olmaktadır. Engebeli olan arazilerde, görüş alanları için ve yol hakimiyetini arttırmak için, çevrenizden haberdar olacağınız bir tasarıma sahiptir.

Suzuki Jimny, size eşsiz bir sürüş deneyimi sunacaktır. Model, sürüş sırasında dikkatinizi sadece yola vermeniz konusunda oldukça hassas olmaktadır ve bu şekilde sistemler sahip olmaktadır. Modelin, siyah bir iç ortamı mevcuttur. Diğer fonksiyonlar ise, kolay kullanım odaklı tasarlanmıştır. Modelde, aydınlatmalı gösterge paneli bulunmaktadır. Güneş ışığı gibi yoğun ışıklarda, göstergelerin net bir şekilde görünebilmesi adına her zaman aydınlık sağlanmaktadı.

Direksiyon sistemi ise, yoldan gelen titreşimleri en az hissetmeniz için tasarlanmıştır. Kolayça döndürülen direksiyon, hidrolik ve dikey olarak 35 mm kadar ayarlanabilmektedir. Modelin sahip olduğu bir diğer fonksiyon ise, kızılötesi dokunmatik ekran olmaktadır. 7 inçlik ekran ile, ses ve navigasyon işlemleri parmaklarınızın ucundadır. Model, plastik arka bagaj ve kullanışlı saklama alanlarına da sahip olmaktadır.

Suzuki Jimny modelinin sağlam bir arazi aracı olmasının en önemli nedenlerinden birisi, sabit bir merdiven şasisine sahip olmasıdır. Helezon yaylı 3 açılı sabit aks süspansiyonu ile model, yol yüzeyi nasıl olursa olsun, mükemmel bir yol tutuşu sağlamaktadır. Bu sayede, kontrol ve denge daima, sürücünün elinde olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Suzuki Jimny ve Suzuki​​​​​​​ modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement