sıfır km suzuki jimny

1 araç listelendi
sırala:
Jimny
2 versiyon ₺1,778,000 - ₺1,788,000

SUZUKİ

Suzuki Markası'nın kuruluş tarihi 1920'dir. Suzuki'nin kurucusu olan, Michio Suzuki 1900'lerin başında dokumai dikiş makinası üretmekteydi. Ama 1920 yılında ani bir kararla ve büyük bir yatırım ile Suzuki'yi kurmuştur. Suzuki çok kısa bir süre içerisinde otomobil, motorsiklet ve deniz araçları üretmeye başlamıştır. Birinci Dünya Savaşı sonrası ülkesinin durumunu göre Suzuki, ''Suzuki Maruti '' isimli bir model piyasaya sürmüştür ve çok beğenilmiştir.1952 yılında, ''Power Free” isimli motorsikleti üreten Suzuki, 1955 yılında ise ''Colledo'' isimli motorsikleti üretmiştir. Daha sonraları ise, Japonya'nın otomobil ihtiyacını gidermek amacı ile ''360cc, 2-zamanlı, 'Suzulight' otomobillerini üretmiştir. Halkın ihtiyaçlarına ve ekonomik durumuna göre otomobil üreten Suzuki, daha sonraları da yarış arabaları üretimine girmek istemiştir. Ve yarış Motorsikletleri üretmiştir. Suzuki ayrıca, ''Aggressor 21” ismi ile bir de balıkçı teknesi üretmiştir. 2004 yılında, ''Wagon R'' ile zirveye ulaşan Suzuki'nin ''Ignis'' isimli modeli de 2003 yılında dünyanın en güzel aracı ödülünü almıştır.

Kaliteden ve güvenden yana asla taviz vermeyen ve güven odaklı otomobil üreten Suzuki Markası'nın aktif araç modellerine, araçbul.com üzerinden Suzuki kampanyaları ile ulaşabilir. Her anlamda size en uygun otomobili seçme şansını yakalayabilirsiniz.

SUZUKI JİMNY

Suzuki Jimny, şehir yaşantısının rutininden sıkılanlar sürücülere, doğa ile başbaşa kalabileceğiniz alanlara, güvenli bir şekilde yolculuk etme garantisini vermektedir. Kayalık ya da dik tepeler 2020 Suzuki Jimny için sorun teşkil etmeyecek detaylar olmaktadır. Model, kaygan zeminlerde, üst düzey bir performans sağlamaktadır.

Model, gelişmiş tamponları bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede, engellerin üzerinden geçmek çocuk oyuncağı haline dönüşecektir. Tamponlar, tekerleklerin aralıklarını arttıran açılı tampon kenarlarına sahiptir. Çamurluk ve yan gövde de bulunan kaplamalar, Suzuki  Jimny modelini çarpımalar ve darbelere karşı koruyacaktır.

SUZUKI VITARA

Suzuki Vitara, benzersiz bir sürüş deneyimini sizlere sunmaktadır. Modelde bulunan; motor, şanzıman ve güç aktarım sistemi bir arada uyum içinde çalışmaktadır. 2020 Suzuki Vitara, tüm hava koşulları ve yol durumlarında sizinle birlikte hareket edecek ve sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Oldukça gelişmiş olan, ALLGRIP4WD sistemi, sizin sürüş koşullarınızı iyileştirmektedir. Yol tutuşunuzu iyileştirerek, sizin ve sevdiklerinizin güvenini sağlamaktadır. Model, alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olarak girdiği her ortamda fark yaratarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Suzuki Vitara, kendiniz olmanıza imkan vererek, ufkunuzu daraltan detayları hayatlarınızdan çıkarmanızı kolaylaştıracaktır. Suzuki Vitara, senin yol arkadaşın olmaya aday olmaktadır. Model, size üst düzey bir sürüş keyfi yaşatmak için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Advertisement Advertisement Advertisement