Honda Logo Honda

CR-V

min. ₺2,160,000
maks. ₺2,551,000
Otomatik Benzinli
Elegance 1.5L VTEC Turbo Benzin
Hızlanma 10.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 243 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,1 L 100 km'de
Motor Gücü 193 hp
Bagaj Hacmi 561 L
Otomatik Benzinli
Executive 1.5L VTEC Turbo Benzin
Hızlanma 10.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 243 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,1 L 100 km'de
Motor Gücü 193 hp
Bagaj Hacmi 561 L
Otomatik Benzinli
Executive+ 1.5L VTEC Turbo Benzin
Hızlanma 10.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 243 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,1 L 100 km'de
Motor Gücü 193 hp
Bagaj Hacmi 561 L
ücretsiz teklif al

galeri

CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V CR-V
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • MisafirCR-V 06/05/2022 10:14

  Arazide kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim tavsiye ediyorum

  yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Honda CR-V. En dolu paketinin fiyatı Executive+ 1.5L VTEC Turbo Benzin – ₺2,551,000 ve en boş paketi ise Elegance 1.5L VTEC Turbo Benzin -₺2,160,000’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Elegance 1.5L VTEC Turbo Benzin ₺2,160,000
  Executive 1.5L VTEC Turbo Benzin ₺2,371,000
  Executive+ 1.5L VTEC Turbo Benzin ₺2,551,000

1. Yakıt Tüketimi

Honda CR-V 100 kilometrede ortalama 7,1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Honda CR-V 561 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Honda CR-V Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Honda CR-V modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Honda CR-V sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Honda CR-V modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Honda CR-V sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Honda CR-V Yorumları

 • MisafirCR-V 06/05/2022 10:14

  Arazide kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim tavsiye ediyorum

  yanıtla

HONDA CR-V

Honda CR-V, size bir otomobilden fazlasını vaad etmektedir. Model sadece şehir yaşantısının stresinin azalmasına yardımcı olmayıp, aynı zamanda doğa ile iç içe olmak isteyen sürücülerinin yanında olarak, onlara her türlü maceranın kapısını açmaktadır. Model; keskin ve dinamik çizgilere, kompakt bir dizayna ve oldukça geniş aynı zamanda fonksiyonel bir iç hacme sahiptir. Otomobil, yolculuklarınızda yanınızda olmasını istediğiniz her şeyi bünyesine alabilecek genişliğe sahiptir. Honda CR-V, birbirine zıt gibi görünen birçok detayı bir araya getirerek, kendine has bir tarz ortaya çıkarmıştır. Ve bunlar birbirleri ile fonksiyonel olarak uyum içinde olmaktadır. Model, direksiyon tasarımı ile de sürücü konforunu ne kadar önemsediğini ortaya koymaktadır. Honda CR-V modelindeki sürücü kabini tasarımı ile de her detaya kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Model, oldukça fonsiyonel bir gösterge ekranına da sahiptir. Ayrıca Honda CR-V, kokpitinde de oldukça kaliteli kumaş ve dokuları kullanmıştır. CR-V Dynamic modelinde ise spor otomobillerde sıkça rastladığımız ve alıştığımız dikiş detaylı direksiyon ve turuncu dikişli koltuklar mevcuttur. Otomobil her detayında sizi ve sevdiklerinizin rahatını düşündüğünü hissettirmektedir.

Honda CR-V, sürüşleri ve yolculukları keyifli ve eğlenceli bir hale getirmek için birçok fonksiyonla donatılmıştır. Dinamik yapısı ile de şehrin ve dolayısı ile sizin dinamik yaşamına sorunsuz uyum sağlamaktadır. Honda CR-V ayrıca tasarımında ''sihirli koltukları'' kullanmıştır. Bu koltuklar oldukça çok amaçlıdır. Koltuklardaki oturma minderleri yukarı kaldırılma ve sırtlıklar öne doğru katlanılma şansına sahiptir. Ayrıca arka koltuklar da tamamen arkaya yatırılabilmektedir. Bu sayede uzun yolculuklarınızın tadı daha çok çıkmış ve siz de konforunuzdan ödün vermemiş olmaktasınızdır. Model tüm ihtiyaçlarınızı içine alabilecek ve akıllıca tasarlanmış 1.314 litrelik geniş bir bagaja sahiptir. Ayrıca model; çok akıllı geri görüş kamerası, garmin navigasyon, Aha uygulaması ve kişiselleştirebilir ana ekrana sahiptir. Model, birçok da renk seçeneğine sahiptir. Bunun yanında; aydınlatma paketi, kargo paket ve koruma paketini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Honda CR-V ve Honda modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.