sıfır km honda

1 araç listelendi
sırala:
CR-V
Honda CR-V
renk
3 versiyon ₺2,160,000 - ₺2,551,000

HONDA

Honda 1948’den beri motosiklet, otomobil, su motoru (gemi motoru, yat motoru, tekne motoru vb.), robot, güç üniteleri ve uçak üreten geniş çaplı bir firmadır. Otomobil sektöründe uzun süredir yer alan firma geçmişten gelen tecrübesini, teknolojik bilgi birikimini kullanarak sıra dışı araçlar üretmeye devam etmektedir. Her segmentte araç üreten firma geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip olmasının bir avantajı da araçlarında kullanılan aksesuar ve teknoloji opsiyonunun daha fazla seçenek sunabilmesidir. Honda motorları konusunda piyasadaki söz sahiplerinden biridir. Yeni nesil hibrit teknolojili motorları da piyasada geniş bir kesime hitap etmektedir. Konforlu, güçlü ve yeni nesil teknoloji araçları zorlu koşullarda en iyisini yapmak için tasarlanmıştır. Araçlarında genel olarak geniş iç yapı, sessiz iç kabin, yüksek teknoloji motor, yeni nesil ön konsol tercih eden Honda ön konsoldaki ekranlar ile sürücüye ve yolculara keyifli anlar sunmaktadır.

HONDA CR-V

Honda CR-V, size bir otomobilden fazlasını vaat etmektedir. Model sadece şehir yaşantısının stresinin azalmasına yardımcı olmayıp, aynı zamanda doğa ile iç içe olmak isteyen sürücülerinin yanında olarak, onlara her türlü maceranın kapısını açmaktadır. Model; keskin ve dinamik çizgilere, kompakt bir dizayna ve oldukça geniş aynı zamanda fonksiyonel bir iç hacme sahiptir. Otomobil, yolculuklarınızda yanınızda olmasını istediğiniz her şeyi bünyesine alabilecek genişliğe sahiptir. Honda CR-V, birbirine zıt gibi görünen birçok detayı bir araya getirerek, kendine has bir tarz ortaya çıkarmıştır. Ve bunlar birbirleri ile fonksiyonel olarak uyum içinde olmaktadır.

Model, direksiyon tasarımı ile de sürücü konforunu ne kadar önemsediğini ortaya koymaktadır. Honda CR-V modelindeki sürücü kabini tasarımı ile de her detaya kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Model, oldukça fonsiyonel bir gösterge ekranına da sahiptir. Ayrıca Honda CR-V, kokpitinde de oldukça kaliteli kumaş ve dokuları kullanmıştır. CR-V Dynamic modelinde ise spor otomobillerde sıkça rastladığımız ve alıştığımız dikiş detaylı direksiyon ve turuncu dikişli koltuklar mevcuttur. Otomobil her detayında sizi ve sevdiklerinizin rahatını düşündüğünü hissettirmektedir.

HONDA HR-V

Honda HR-V, size bir otomobilden fazlasını vaat etmektedir. Model sadece şehir yaşantısının stresinin azalmasına yardımcı olmayıp, aynı zamanda doğa ile iç içe olmak isteyen sürücülerinin yanında olarak, onlara her türlü maceranın kapısını açmaktadır. Model; keskin ve dinamik çizgilere, kompakt bir dizayna ve oldukça geniş aynı zamanda fonksiyonel bir iç hacme sahiptir. Otomobil, yolculuklarınızda yanınızda olmasını istediğiniz her şeyi bünyesine alabilecek genişliğe sahiptir. Honda HR-V, birbirine zıt gibi görünen birçok detayı bir araya getirerek, kendine has bir tarz ortaya çıkarmıştır. Ve bunlar birbirleri ile fonksiyonel olarak uyum içinde olmaktadır.

Model, direksiyon tasarımı ile de sürücü konforunu ne kadar önemsediğini ortaya koymaktadır. Honda HR-V modelindeki sürücü kabini tasarımı ile de her detaya kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Model, oldukça fonsiyonel bir gösterge ekranına da sahiptir. Ayrıca Honda HR-V, kokpitinde de oldukça kaliteli kumaş ve dokuları kullanmıştır. HR-V Dynamic modelinde ise spor otomobillerde sıkça rastladığımız ve alıştığımız dikiş detaylı direksiyon ve turuncu dikişli koltuklar mevcuttur. Otomobil her detayında sizi ve sevdiklerinizin rahatını düşündüğünü hissettirmektedir.

Advertisement