sıfır km mini cooper clubman

1 araç listelendi
sırala:
Cooper Clubman
3 versiyon ₺2,373,648 - ₺3,776,580

MINI

Mini markası'nın kurulması 1959 tarihine dayanmaktadır. Marka, kurulduğu ilk dönemde Mini ismini kullanmıyordu. Kullandığı isimler; Morris Minor ve Austin Seven'dı. 1961 tarihinde markanın adı, Austin Mini oldu ve 1969 yılına gelindiğinde marka şuan ki ismine ulaşmış oldu.

Mini, 1967 yılında Monte Carlo Yarışı'nda birinciliği göğüsledi ve markanın motor yarışlarındaki bu başarısı onu bir adım öne taşıdı. Markanın, ''Mini Seven'' modeli, orijinaline yakın üretilen son modeldi. 1997 yılında, İngiliz marka Alman BMW'ye geçti ve Mini için yeni bir dönemin kapıları da böylece açılmış oldu. Yeni bir dönem ile birlikte, BMW üreticisi daha modern Mini'leri 2001 yılında üretmeye başladı. 2010 yılında üretilen ve piyasaya sunulan model, o tarihe kadar ki en büyük Mini modeli oldu.

MINI 3 KAPI

2021 Mini 3 kapı her zamankinden daha eğlenceli ve daha hızlı. Model, head-up display özelliğine sahiptir. Bu özellik ile birlikle model, daha güvenli ve rahat bir sürüş garantisi vermektedir. Ayrıca model, professional navigation sistemi, Mini park asistanı, eller serbest özelliği ve direksiyon asistanına da sahiptir.

Her zamankinden daha hızlı ve eğlenceli olan ikonik Yeni MINI Cooper 3 Kapı, Yeni MINI Cooper D 3 Kapı ve MINI Cooper S 3 Kapı; yüksek hız, etkileyici düzeyde düşük bir ağırlık merkezi ve heyecan verici bir go-kart hissi sunar.

MINI 5 KAPI

2021 Mini 5 Kapı, Mini sürüş asistanı ile yolculuklarınızı daha güvenli bir hale getirmektedir. Bu sistem ile birlikte, sizden başka bir çift göz daha yolu kontrol edecektir. Model ayrıca, dinamik çekiç ve denge kontrolüne de sahip olarak güvenliğinizi şansa bırakmamaktadır.

Sosyal bir yaşantınız olmanızı sağlayacak olan Mini Cooper, girdiği her ortamda fark yaratmaktadır. Olduğu gibi olanların otomobili olan Mini 5 Kapı, dış tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

MINI CLUBMAN

Mini Clubman, geniş hacimi ile uzun ve keyifli yolcukların garantisini vermektedir. Model, tasarımı ile park sorununuzu da minimuma indirmenizi sağlamaktadır.

Tasarımı kadar sahip olduğu donanımların fonksiyonları ile de fark yaratan 2021 Mini Clubman, safkan bir Mini Modeli olmaktadır. Sürücü odaklı bir kokpite sahip olan model, Premium bir iç tasarıma sahiptir.

MINI COUNTRYMAN

2021 Mini Countryman, üç yetişkinin kolaylıkla sığabileceği arka koltuklara sahiptir. Bu arka koltukları aynı zamanda, gerektiğinde bagajı büyütmek içinde kullanarak, uzun keyifli yolculuklar yaşayabilirsiniz. Model ayrıca, hands-free bagaj açma özelliğine de sahiptir. Bu yöntem, bagaj yüklemelerinde size yardımcı olacaktır. Model, keyifli piknikleriniz için Mini piknik koltuğunu da bünyesinde barındırmaktadır.

2020 Mini Cooper modeli, yaptığınız her yolculuğu güzelleştirecek donanımlara ve detaylara sahip olmaktadır. Model, her türlü hava ve yol durumunda yanınızda olacaktır. ALL4 4 çeker sistemi ile birlikte otomobiliniz, her türlü durumda yolculuğa devam etmenizi sağlamak adına tasarlanmış ve üretilmiştir.

Advertisement