Mercedes - Benz Logo Mercedes - Benz

E Serisi Cabriolet

min. ₺5,299,300
maks. ₺5,299,300
Otomatik Benzinli
AMG E 350 2.0 299 BG 9G-TRONIC
Hızlanma 6,1 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 400 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,4 L 100 km'de
Motor Gücü 299 hp
Bagaj Hacmi 360 L
ücretsiz teklif al

teknik özellikleri

E Serisi Cabriolet
AMG E 350 2.0 299 BG 9G-TRONIC
Fiyat ₺5,299,300
Genel Bakış
Kapı Sayısı 2 Kapı
Vites Sayısı 9 Vites
Yakıt Tüketimi
Yakıt Depo Hacmi 66 L
Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 6,1 L
Şehir İçi Yakıt Tüketimi 9,6 L
Emisyon Euro 6d-ISC-FCM
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,4 L
Boyutlar
Uzunluk 4835 mm
Lastik Ölçüleri 225/55 R17
Koltuk Sayısı 4 Koltuk
Net Ağırlık 1795 kg
Yükseklik 1428 mm
Genişlik 2055 mm
Bagaj Hacmi 360 L
Taşıma Kapasitesi 510 kg
Motor ve Performans
Azami Sürat 250 km/saat
Hızlanma 6,1 s
Maksimum Tork 400 Nm
Maksimum Devir 6100 d/dak.
Motor Hacmi 1991 cc
Silindir Sayısı 4 Silindir
Motor Gücü 299 hp

galeri

E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet E Serisi Cabriolet
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E Serisi Cabriolet hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet. En dolu paketinin fiyatı AMG E 350 2.0 299 BG 9G-TRONIC – ₺5,299,300 ve en boş paketi ise AMG E 350 2.0 299 BG 9G-TRONIC -₺5,299,300’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    AMG E 350 2.0 299 BG 9G-TRONIC ₺5,299,300

1. Yakıt Tüketimi

Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet 100 kilometrede ortalama 7,4 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet 360 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Mercedes - Benz E Serisi Cabriolet Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. E Serisi Cabriolet hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes E Serisi Cabrio

İster trafiğin yoğun olduğu saatte ister uzun gece sürüşlerinde ister bilmediğiniz yollarda olsun, Mercedes E-Serisi Cabriolet modelinizin tam da stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde hafifletir. Bunun arkasına Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.

Birbirini tamamlayan bu güvenlik ve yardımcı sistemleri sürücünün üzerindeki yükü hafifletmekle beraber tehlikesini de büyük ölçüde azaltır ve yolcular ve diğer trafik katılımcılarına yönelik korumayı da iyileştirir.

Mercedes-Benz, Distronic, aktif takip yardımcısı ve direksiyon yardımcısı ile otomatikleştirilmiş sürüş için bir sonraki seviyeye taşıyor. Sistemler şehir içi trafiğinde, şehirler arası yollarda ve otoyollarda öndeki araçla takip mesafesini doğru bir şekilde korur ve onu 210 km/saat hız olacak şekilde takip eder. Hız sınırlama yardımcısı, kamera yardımıyla tespit edilen veya navigasyon sistemi vasıtasıyla öğrenilen hız sınırlarını Distronic, aktif takip yardımcısı için yeni ayarlanan hız olarak karşımıza çıkar.

Kavşak fonksiyonlu aktif fren yardımcısı, daha yavaş hareket eden, durmak üzere olan ve duran araçları ve ayrıca kavşaklarda yandan gelen trafiği, trafik tıkanıklığının sonundaki araçları ve tehlikeli bölgedeki yayaları görür ve işaret verir. Bir tehlike durumunda sistem sürücüyü görsel ve sesli olarak uyarır. Sürücü tepki vermezse, aktif fren yardımcısı aracı bağımsız bir şekilde durdurur. Kaçınma manevrası yardımcısı, tehlike anında bir yayadan kaçınmaya karar verdiğinde sürücüyü destekler. Sürücü belirgin direksiyon hareketleriyle bir kaçınma manevrası başlattığında, sistem sürücünün bu kaçınma isteğini ilave direksiyon çevirme torku ile yardım eder.

Mercedes E Serisi Cabriolet aktif şerit takip yardımcısı ve aktif kör nokta yardımcısı, araç farkına varılmadan şeritten çıktığında veya şerit değiştirme esnasında başka araçlarla çarpışma riskini azaltır. Tek taraflı fren müdahaleleri ile aracın tekrar şeride yönlendirilmesini sağlar ve destekler. PRE-SAFE® PLUS, arkadan çarpma tehlikesini algılayabilir ve ardından arkadan gelen aracın sürücüsünü sinyal lambaları ile uyarır. Tersine çevrilebilir emniyet kemeri gerdiricileri de dahil olmak üzere PRE-SAFE® sistemine ait önleyici yolcu koruma önlemlerini tetiklemek için var. Kendi aracınız durgun bir şekilde ise PRE-SAFE® PLUS frenleme yaparak aracın sabit kalmasını da sağlayabilirsiniz. Bu sayede aracın ileri fırlaması azaltılır ve bu da savrulma travması riskini önemli ölçüde azaltır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes E Series Cabriolet ve Mercedes modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement