V60 Cross Country Denim Mavisi V60 Cross Country Gri Metalik V60 Cross Country Gümüş Metalik V60 Cross Country Metalik Kahve V60 Cross Country Metalik Kırmızı V60 Cross Country Buz Beyazı
Volvo Volvo

V60 Cross Country

min. ₺3,030,950
maks. ₺3,030,950
Otomatik Plug-in Hibrit
Plus B5 AWD Bright Mild Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 8.1 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 529 L
ücretsiz teklif al

donanım özellikleri

Güvenlik opsiyonel yok var
Plus
Kör Nokta Uyarı Sistemi
Römork Denge Kontrol
Ön Çapraz Trafik Uyarısı
Fren Yardım Sistemi
Isofix Hazırlığı
Yan Hava Yastığı
Çoklu Çarpışma Frenlemesi
ABS
Geri Görüş Aynası - Otomatik Kararan
Şerit Takip Sistemi
Yokuşta Kalkış Desteği
Arka Çapraz Trafik Uyarısı
Yaya Korumalı Kaput
Parçacık Filtre Sistemi
Yenileyici Frenler
ESP (Denge Kontrolü)
Park Mesafe Sensörü
Konfor opsiyonel yok var
Plus
Hız Sabitleme Sistemi
Sesli Kumanda Sistemi
Ön Koltuk Kol Dayaması
Start/Stop
Klima
Multimedia opsiyonel yok var
Plus
Mobil Telefon Hazırlığı
Müzik Sistemi - Radyo
Portatif Müzik Cihazları Bağlantısı
Mobil Entegrasyon
Bluetooth
Bilgi Sistemi opsiyonel yok var
Plus
Navigasyon
Dış Donanım opsiyonel yok var
Plus
Ayakla Açılan Bagaj Kapağı
Ön Sis Farları
Römork Çekme Hazırlığı
Ön Cam Silecekleri - Yağmur Sensörü
Yan Aynalar - Isıtmalı
Elektrikli Katlanabilen Aynalar
Yan Aynalar - Sinyaller
Ön Far Ayarlama - Sürüşe Duyarlı Farlar
Virajlama Işıklar/Kaldırım Aydınlatma
Ön Far Ayarlama - Otomatik Yanan Farlar
İç Donanım opsiyonel yok var
Plus
Arka Koltuk Kol Dayaması
Hidrolik Direksiyon - Hıza Duyarlı
Dahili Uygulamalar
Lüks Döşeme - Ön Konsolda
Elektrikli Camlar
Direksiyon Simidi - Derinlik Ayarı
Direksiyon Simidi - Yükseklik Ayarı
Ön Koltuk - Isıtmalı
Koltuk Döşemesi - Döşeme Malzemesi

galeri

V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country V60 Cross Country

kullanıcı yorumları

  • MisafirV60 Cross Country 27/06/2020 10:38

    en çok tercih edilen zengin aracı olarak geçiyor fakat ben taksite girip aldım. iyiki almışım. mükemmel bir araç.

  • MisafirV60 Cross Country 27/06/2020 13:36

    amblemi sinir bozucu olsa da isveç tankı saygım sonsuz

VOLVO V60 CROSS COUNTRY

Volvo V60 Cross Country, netliği ve saflığı ile iskandinav tasarımının somut hali olomaktadır. Enerjik ve atletik olan model, birbirleri ile uyumları ile göz alan detayları bünyesinde barındırmaktadır. Model, cesur bir ön ızgara yapısına sahiptir. Ayrıca otomobilin yapısında bulunan çıkıntılar, Volvo V60 Modeli'nin atletik yapısını pekiştiren detaylar olmaktadır. Volvo'nun dış tasarımında ise karakteristik model yapısını destekleyecek olan, LED ön farlar bulunmaktadır. Bu farlar sayesinde, gece görüşünüz hiç olmadığı kadar iyi ve net olacaktır. T şeklindeki ışık simgesi ise otomobile farklı bir hava vermektedir. Ayrıca, LED far teknolojisi, karşıdan gelen aracın gözlerini almamayı amaç haline getirmiştir. Bunu ise, kısa fardan uzun fara geçişlerle yapmaktadır. LED ön far teknolojisi, virajlı yollarda da sizin güvenliğiniz için elinden geleni yapmaktadır. Model, ihtiyacınız olan iç hacme de sahip olmaktadır. Volvo V60, fonksiyonel olan birçok bölme ile de bu hacimi daha kullanışlı bir hale getirmiştir. Pratik iç bölmelere sahip olan otomobil, ince koltuk arkalıkları ve özel şekle sahip arka koltuklara sahiptir. Bu koltuklar, arka taraftaki yolcuların diz mesafelerini de oldukça konforlu olacak şekilde ayarlamıştır.

Volvo V60 Cross Country modelinin bagaj hacmi, 529 litre olmaktadır. Ancak, arka koltuk arkalığının her iki bölümü de katlandığında 1364 litreye kadar çıkan bir iç hacmi bünyesinde bulundurmaktadır. 60/40 bölünmüş arka koltuk arkalığı çeşitli gereksinimler için oldukça ideal iken, her bir bölüm de katlanarak bagajın alt zemini haline gelebilmektedir. Model de, tabanın altında da gizli bir bölme bulunmaktadır. Bu bölme özel eşyalarınız düşünülerek tasarlanmıştır. Bölme, 4 alışveriş çengeli ve çeşitli eşyalar için birçok küçük bölümden oluşmaktadır. Volvo V60 Modeli'nde ayrıca, opsiyonel olarak sunulan, elektrikli bagaj kapaüı özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede, otomobilinize elleriniz dolu bir şekilde geldiğinizde, ayağınızı otomobilin alt kısmına göstererek, bagaj kapağını açmanız mümkün olmaktadır. V60'da, panoramik tavan özelliği de sunulmaktadır. Bu tavanla, iç mekanınız daha ferah ve aydınlık olacaktır. Tavan, uzaktan kumandanın kilit düğmesi yada kapı kolundaki düğme ile kapatılabilme özelliğine sahip olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Volvo V60 Cross Country ve Volvo modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement