Golf Hibrit Atlantik Mavi Golf Hibrit Aytaşı Gri Golf Hibrit Beyaz Golf Hibrit Derin Siyah Golf Hibrit Kurşun Gri Golf Hibrit Limon Sarı Golf Hibrit Mercan Kırmızı Golf Hibrit Refleks Gümüş
Volkswagen Volkswagen

Golf Hibrit

min. ₺1,634,000
maks. ₺2,094,000
Otomatik Hafif Hibrit
Life 1.0 eTSI 110 PS DSG
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 380 L
Otomatik Hafif Hibrit
Style 1.0 eTSI 110 PS DSG
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 380 L
Otomatik Hafif Hibrit
R-Line 1.0 eTSI 110 PS DSG
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.0 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 380 L
Otomatik Hafif Hibrit
Style 1.5 eTSI 150 PS DSG
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 380 L
Otomatik Hafif Hibrit
R-Line 1.5 eTSI 150 PS DSG
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.5 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 380 L
ücretsiz teklif al

galeri

Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit Golf Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Golf Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Volkswagen Golf Hibrit

Volkswagen Golf Hibrit, her dönemde sınıfında bulunan araçların çoğuna öncülük eden Volkswagen Golf, geleceğe bile yönlendirecek donanım ve sistemlere sahip olmaktadır. Volkswagen Golf Hibrit, bünyesinde teknolojik açıdan  gelişmiş sürücü yardım sistemleri ve otomobilinizi konser alanına çevirecek ses sistemlerini bulundurmaktadır.

Volkswagen Golf Hibrit birçok renk seçeneğini sizler için seçenekleri arasına koymuştur, konforunuz ve güvenliğiniz için de birden fazla sisteme sahip olma özelliğine sahiptir.Volkswagen Golf Hibrit, gelişmiş gösterge panelini de siz sürücülere sunmaktadır. Gösterge paneli, oldukça fonksiyonel bir sisteme sahiptir. Panelde sadece; hız, motor devri yakıt gibi göstergeler bulunmayacaktır. Highline seviyesinde standart olarak sunulan panel, otomobiliniz üzerindeki birçok veriyi siz yoldan gözünüzü ayırmadan karşınıza getirmektedir.

Volkswagen Golf Hibrit, gözlerinizi almayacak harika bir tasarım ile LED farları size sunmaktadır. Highline donanım seviyesinde standart olarak var olan LED farlar sayesinde, yolda bulunan hiçbir küçük detay gözünüzden kaçmayacak ve küçük kazalara sebep olunmayacaktır. Ayrıca, modelde opsiyonel olarak var olan Dinamik uzun far asistanı “Dynamic Light Assist” sayesinde ise, uzun farlarınız açık olsa dahi karşıdan gelen sürücüleri rahatsız etmeyecektir. Yine opsiyonel olarak sunulan adaptif ön farlar, en zorlu ilkim koşulları ve kötü yol koşullarında dahi sizi aydınlatarak, virajlarda dahi maksimum görüş açısı sağlıyor. Tüm bu özelliklere sahip olurken, aynı zamanda LED teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimi ve uzun kullanım ömrü avantajlarına da sahip olacaksınızdır.

Yolculuklarınızı daha keyifli ve konforlu halet getirmek için Volkswagen Golf Hibrit, birçok teknolojik sisteme de sahip olmaktadır. Bunlara örnek olarak; trafikte sürüş asistanı, şerit takip asistanı, adaptif hız sabitleyici sistemi verilebilmektedir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Volkswagen Golf Hibrit ve Volkswagen modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×