Fortwo Coupe Beyaz Fortwo Coupe Gri Fortwo Coupe Siyah Fortwo Coupe Titanyum Gri Fortwo Coupe Turuncu
Smart Smart

Fortwo Coupe

min. ₺0
maks. ₺0
Otomatik Elektrikli
Standart EQ 82 BG elektrikli
Bagaj Hacmi 260 L
ücretsiz teklif al

donanım özellikleri

Güvenlik opsiyonel yok var
Standart
Sürücü Hava Yastığı
Sürücü Yan Hava Yastığı
Ön Yolcu Yan Hava Yastığı
Ön Yolcu Hava Yastığı
Arka Park Sensörü
Hız Sabitleyici Ve Sınırlayıcı
Elektronik Denge Programı (ESP)
Lastik Basınç Uyarı Sistemi (tpws)
İsofix Çocuk Koltuğu Bağlantısı
İç Donanım opsiyonel yok var
Standart
Kilitlenebilir Torpido Gözü
Elektrik Destekli Direksiyon
Deri Direksiyon Simidi
Çekmeceli Ve Ön Kol Dayanağına Sahip Konsol
Orta Konsolda Eşya Ağı
Ön Yolcu Koltuğunda Eşya Sabitleme Kemeri
Siyah Kadife Paspaslar
Şarj İstasyonundan Şarj Kablosu 8m Uzunluğunda
22 Kw Gücünde, Hızlı Şarj Edebilen Entegre Şarj Ünitesi
Bilgi Sistemi opsiyonel yok var
Standart
Yol Bilgisayarı
Gösterge Paneli Ek Gösterge
Konfor opsiyonel yok var
Standart
Otomatik Klima
Multimedia opsiyonel yok var
Standart
8,9 İnç Renkli Gösterge Tablosu Bilgi Ekranı
Smart Audio Sistemi
Dab Uyumlu Radyo
Dış Donanım opsiyonel yok var
Standart
Lastik Tamir Kiti
Panoramik Tavan
Led Gündüz Farları
Köşe Aydınlatma Özellikli Halojen Sis Lambası
Eşlik Etme Ve Karşılama Özellikli Farlar
Sıkışma Önleyicili Otomatik Elektrikli Camlar
15 İnç Dört Kollu, Parlak Tornalanmış Siyah Alaşım Jantlar
Akü Soğutma Sistemi
Yağmur Ve Far Sensörleri

galeri

Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe Fortwo Coupe

kullanıcı yorumları

SMART FORTWO COUPE

Smart Fortwo Coupe modeli, baştan yaratılmıştır. Eski halinden çok daha keyifli ve konforlu olan model, şehir içi rutininizde en yakın arkadaşınız olacaktır. Smart Fortwo Coupe, yepyeni bir Smart Modeli olma özelliğine sahip olmaktadır. Şehrin kalabalık yaşamında işinizi oldukça kolaylaştıracak olan model Smart Fortwo, küçük olan park yerlerine oldukça kolay yerleşecektir. Model dış tasarım açısından oldukça küçük olmasına rağmen, iç hacim açısından oldukça geniş olmaktadır. Hem konforunuza hem de gözünüze hitap edecek olan model, iç ve dış tasarım açısından oldukça kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.  Yüzey açısından zariften abartılıya uzanan geniş bir kumaş skalasına sahip olmaktadır. Modelin yakıt tüketimi (karma koşullarda) 4.1 l/100 km ve CO2 emisyonu (karma koşullarda) 93 g/km olmaktadır. Modelin dış tasarımı, iki renkli ve benzersiz bir yapıya sahip olmaktadır. Smart Fortwo Modeli, iki renkli konsepti ile güvenlik hücresini de sizlere sunmaktadır. Smart Fortwo'da bulunan alaşımlı jantlar, siyah ve gümüş renk seçeneklerinde bulunmaktadır. Modelin far tasarımında öne çıkan özelliklerde, LED fiber optik teknoloji ile sizi mükemmel bir şekilde karşılamaktadır. Model, panoramik cam tavana sahip olması ile de otomobil severlerin tercihi olma özelliğini taşımaktadır. Kırılmaya karşı da oldukça dayanıklı olan Smar Fortwo, 1.2 metrekare boyutundadır.

Smart Fortwo Coupe, oldukça yenilikçi bir otomobildir. Birçok yenilikçi ve gelişmiş teknolojiyi bünyesinde bulunduran model, güvenliğinizi her detayın üstünde tutmaktadır. Tridion güvenlik hücresine sahip olan model, çelikten bir güvenlik duvarını bünyesinde bulundurmaktadır. Herhangi bir kaza durumunda, en az hasar alınmış olacaktır. Model, yardımcı sistemler açısından da birçok seçeneği bünyesinde bulundurmaktadır. Yan rüzgar yardımcısı sayesinde, ani rüzgar hallerinde dengeniz şaşmayacaktır. Görsel ve sesli ikazla önden çarpmaya karşı ikaz fonksiyonuna sahip olan model, arkadan çarpma durumlarının engellenmesini sağlamaktadır. Akustik ve görsel uyarılı şerit takip yardımcısı ile, herhangi bir şeritten çıkma durumunda size uyarı verecektir. Bu uyarı, görsel ve akustik bir şekilde olacaktır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Smart Fortwo Coupe ve Smart modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×