Forfour Beyaz Forfour Gri Forfour Kırmızı Forfour Platinum Gri Forfour Siyah Forfour Turuncu
Smart Smart

Forfour

min. ₺0
maks. ₺0
Otomatik Elektrikli
Standart EQ 82 BG elektrikli
Bagaj Hacmi 185 L
ücretsiz teklif al

renk

Forfour Beyaz Beyaz
Forfour Gri Gri
Forfour Kırmızı Kırmızı
Forfour Platinum Gri Platinum Gri
Forfour Siyah Siyah
Forfour Turuncu Turuncu

galeri

Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour Forfour

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Forfour hakkında sen ne düşünüyorsun?

Smart Forfour

Göz alıcı bir otomobil modeli olan Smart Forfour, gülümsemeye benzer dış tasarımı ile sizi karşılamaktadır. Model, saydam camlı halojen far tasarımına sahip olmaktadır. Modelin far tasarımı genel anlamı ile, hem gece hem de gündüz güvenliğinizi sağlamaya aday olmaktadır. Smart Forfour modelinde isteğe bağlı olarak kavisli bir hava verilebilmektedir. Modelin dış tasarımındaki, radyatör tasarımı da fark yaratmaktadır. Dört kişilik olan model, coupe tasarım konseptine sahip olmaktadır. İki renkli kombinasyonu ile şehir yaşamının griliğine meydan okuyan Smart Forfour, kampakt bir izzlenime sahip olmaktadır. Model, alaşımlı ve çelik jantlara sahip olmaktadır. Siyah ve gümüş renkli olan jantlar, tek veya çift kollu olarak da sizlere sunulabilme özelliğine sahip olmaktadır. Oldukça geniş bir iç hacme sahip olan model, dış tasarımı ile de bu durumun siyallerini vermektedir. Modelde bulunan koltuklar, hem şık hem de konforlu olma özelliğine sahip olmaktadır. Ayrıca, birbirinden bağımsız hareket etme kabiliyetine sahip olan koltuk arkaları da size seçim yapma aralığı sunmaktadır. Model, iç mekan ışıklandırması ile de fark yaratmaktadır. Modelin orta panelinde, orta konsol ve ayak boşuluğunda aydınlatmalar mevcut olmaktadır. Gece sürüşlerinizde, otomobilinizin ambiyansı göz alıcı bir şekilde olacaktır.

Smart Forfour modeli, yardımcı sistemler açısından da oldukça gelişmiş teknolojik sistemleri bünyesinde bulundurmaktadır. Oldukça yenilikçi olan model, abs - elektronik fren gücü dağıtım sistemli kilitlenme karşıtı frenleme sistemine otomobilinde yer vermektedir. Bu sayede, tekerlekler acil bir fren anında bloke olacaktır. Aracın manevre özelliği korunarak, herhangi bir engelden kolayca geçilebilmektedir. Ayrıca bu sistem, ön ve arka dingillerin frenleme gücünü de en makul şekilde dağıtımını gerçekleştirmektedir. Modelde bulunan, hız sabitleyici ve sınırlayıcı sayesinde ise, aracın mutlak kontrolü her zaman sizde yani sürücüde olmaktadır. Bu sistem, ek konfor ve emniyet de sağlamaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Smart Forfour ve Smart modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement