Focus Hatchback Hibrit Metalik Akik Siyah Focus Hatchback Hibrit Metalik Aytozu Gümüş Focus Hatchback Hibrit Metalik Desert İsland Mavi Focus Hatchback Hibrit Donmuş Beyaz Focus Hatchback Hibrit Metalik Fantastik Kırmızı Focus Hatchback Hibrit Metalik Krom Mavi Focus Hatchback Hibrit Metalik Manyetik Focus Hatchback Hibrit Yarış Kırmızısı
Ford Ford

Focus Hatchback Hibrit

min. ₺1,742,400
maks. ₺1,779,500
Otomatik Hibrit
Active X 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 511 L
Otomatik Hibrit
Titanium Stil 1.0L mHEV EcoBoost 125 PS 7 İleri Otomatik Benzin/Hibrit
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 511 L
ücretsiz teklif al

video

Yeni FORD FOCUS Facelift - İLK BAKIŞ ve görsel İNCELEME (Bağlı 1.0 EcoBoost 125 HP)

galeri

Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit Focus Hatchback Hibrit

kullanıcı yorumları

Ford Focus Hatchback Hibrit

Ford markasının gözde modellerinden biri olan Focus, hayatınızın her alanında sizinle birlikte olmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Bunun için birçok teknolojik yeniliği de büyesinde barındıran model, yaşamla her an bağlantıda kalmanızı sağlayacak donanımlara sahiptir. Türkçe sesli olan komut özelliğine sahip Sync 3 araç içii bilgi ve eğlence sistemi ile her şey parmağınızın ucunda.

Ayrıca Yapı Kredi Bankası işbirliği sayesinde dünyada bir ilk olarak, sürücüler arabadan online bankacılık işlemlerini yapabileceklerdir. Yapı Kredi Mobil Uygulamasının ve Ford Sync 3 ile işbirliği sayesinde, Ford Focus Hatchback Hibrit sürücüleri bankacılık işlemlerini, yolculuklarına ara vermeden gerçekleştirebileceklerdir.

Ford Focus Hatchback Hibrit, güvenlik söz konusu olduğunda da birçok sistemle birlikte yanınızdadır.  Dur-Kalk fonksiyonu, Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi ve Şerit Hizalama gibi sahip olduğu donanımlarla güvenliğinizi sağlayarak yolculuklarınızı daha keyifli hale getirmektedir. Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi sayesinde, hızınız öndeki araca göre ayarlanmaktadır. Ayrıca Dur-Kalk fonksiyonu, yol sıkışık olduğunda otomatik olarak aracı durdurup, trafik aktığında ise aracı hareketlendiren bir donanımdır. Şerit takip sistemi ise, çizgileri takip ederek şeritte kalmanıza yardımcı olmaktadır.Ford Focus Hatchback Hibrit, Aktif Park Asistanına da sahiptir. Bu sayede park etmek artık bir eziyet olmaktan çıkacaktır. Asistanı park esnasında, direksiyon kontrolünü alıyor ve gaz-fren pedallarını hatta direksiyonu dahi kontrol ediyor. Uygun alan bulduğunda, düğmeye basın ve aracınız, park asistanı tarafından park edilsin.  Ford marka otomobillerde var olan Dinamik LED Ön Far Sistemi Focus modeli'nde de bulunmaktadır. Bu sayede viraja gelmeden geniş bir biçimde aydınlatılan yol, güvenliğinizi tehdit edecek bir unsur olmaktan çıkmaktadır. Bu durum diğer sürücüler için bir tehlike de olmayacaktır. Çünkü farlar, Yansıma Önleyici Özellikte olmaktadır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Ford Focus HatchBack Hibrit ve Ford modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement