Transit Custom Hibrit Aytozu Gümüş Transit Custom Hibrit Blazer Mavi Transit Custom Hibrit Dağınık Gümüş Transit Custom Hibrit Krom Mavi Transit Custom Hibrit Yarış Kırmızısı
Ford Ford

Transit Custom Hibrit

min. ₺1,250,500
maks. ₺1,250,500
Manuel Hafif Hibrit
Trend Van (Uzun Şasi) 340L, 2+1 2.0L EcoBlue 170PS 6 İleri Manuel Dizel Hibrit Euro 6.2
ücretsiz teklif al

teknik özellikleri

Transit Custom Hibrit
Trend Van (Uzun Şasi) 340L, 2+1 2.0L EcoBlue 170PS 6 İleri Manuel Dizel Hibrit Euro 6.2
Fiyat ₺1,250,500
Genel Bakış
Kapı Sayısı 5 Kapı
Vites Sayısı 6 Vites
Yakıt Tüketimi
Şehir İçi Yakıt Tüketimi 8.4 L
Yakıt Depo Hacmi 70 L
Şehir Dışı Yakıt Tüketimi 6,9 L
Emisyon Euro 6.2
Hafif Hibrit Yakıt Tipi Dizel
Boyutlar
Koltuk Sayısı 3 Koltuk
Net Ağırlık 2044 kg
Yükseklik 2020 mm
Genişlik 2272 mm
Uzunluk 5340 mm
Lastik Ölçüleri 215/65 R16
Taşıma Kapasitesi 1356 kg
Motor ve Performans
Azami Sürat 170 km/saat
Maksimum Tork 390 Nm
Motor Hacmi 1995 cc
Silindir Sayısı 4 Silindir
Motor Gücü 170 hp
Menzil ve Şarj Süresi
Elektrik motoru gücü 125 kW/bg
Elektrik motoru maks. torku 390 Nm

galeri

Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit Transit Custom Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Transit Custom Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Ford Transit Custom Hibrit

Ford Transit Custom Hibrit fonksiyonel ve yenilenmiş özellikler sunuyor. Yüksek verim sağlayan hybrid teknolojisi yakıt tasarrufu sağlar. İnce işçilik ve tasarım detaylarına sahip Ford Transit Custom Hibrit avantajlı bir modeldir. Akıllı araç teknolojileri ve geniş depolama alanı sayesinde tüm ihtiyacınızı karşılar. Ford Transit Custom Hibrit ile panel ve paletleri kolayca taşıyabilirsiniz. Ön yolcu koltuğunu etkilemeden bile 3.5 ile 4 metre uzunluğa kadar yükleri rahatlıkla taşır. Ticari kullanım için ideal olan Ford Transit Custom Hibrit serisi fonksiyoneldir. Ford Transit Custom Hibrit’in geniş yan yükleme kapı açıklığı bulunur. Sınıfının belki de en geniş yan yükleme kapı açıklığına sahip aracıdır. Yükleme sırasında kapanmayı ya da sıkışmayı önlemek için yeni kayar kapı kontrol mekanizması vardır. Bu mekanizma kapının açık kalmasını sağlar.

Ford Transit Custom Hibrit’in motor gücü de yük ve yolcu taşıma kapasitesi ile doğru orantılıdır. Yüksek performans sağlayan ve çekiş gücü yüksek torku size iyi bir sürüş deneyimi yaşatır. EcoBlue Hibrit motor seçeneği trafikte dur kalk anında ekstra yakıt verimliliği de sağlar. Opsiyonel seçenekleri bulunan ve araç içindeki koltukları çıkarma ya da ekleme seçeneği sunan yeni Ford Transit Custom Hibrit ihtiyaç duyduğunuz alanı farklı şekillerde sağlar. Yük taşımaktan vazgeçerseniz yolcu koltukları ekleyerek kullanabilirsiniz. Çözüm odaklı ve işlevsel bir seri olarak ortaya çıkan yeni Ford Transit Custom Hibrit donanım özellikleri ile de sizi kendine bağlar. Ford SYNC 3 teknolojisi sayesinde ellerinizi direksiyondan çekmeden sesli komutlarla telefonunuzu ve müziği kontrol edebilirsiniz. İleri teknoloji olan bu donanım trafikte güvenli sürüş de sağlar. Bu panelvanda güvenli sürüş için farklı tasarıma sahip led gündüz farları bulunur. Bu farlar gece de net bir yol görüşü sağlar.

Ford Transit Custom Hibrit fiyatı kısa dingil mesafesi ve uzun dingil mesafesi bulunan paketlere göre değişiklik gösterir. Uzun dingil mesafesine sahip donanım paketi çok daha fazla depolama alanına ve yük taşıma kapasitesine sahiptir. İhtiyacınız olan yük sınırını belirleyip Ford Transit Custom Hibrit’le işlerinizi daha kolay ve kısa sürede halledebilirsiniz. Tüm Ford Custom Hibrit modellerinde bulunan sürücü güvenlik önlemleri bu transitte de vardır. Adaptif hız sabitleyici, akıllı hız sınırlandırıcı, trafik işareti tanıma sistemi gibi güvenlik önlemleri ile hem sizi hem de sevdiklerinizi korur.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Ford Transit Custom Hibrit ve Ford modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement