Yaris Cross Hibrit Egzotik Kırmızı Yaris Cross Hibrit güz bronzu Yaris Cross Hibrit Kobalt Mavi Yaris Cross Hibrit Metalik Gri Yaris Cross Hibrit Parlak Gümüş Gri Yaris Cross Hibrit Sahra Sarı Yaris Cross Hibrit Siyah
Toyota Toyota

Yaris Cross Hibrit

min. ₺1,545,500
maks. ₺1,829,500
Otomatik Hibrit
Hybrid Dream 1.5L Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 397 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Dream X-Pack 1.5L Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 397 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Flame X-Pack 1.5L Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 397 L
Otomatik Hibrit
Hybrid Passion X-Pack 1.5L Hybrid e-CVT
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.6 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 397 L
ücretsiz teklif al

video

Yeni Yaris Cross Hybrid
YARIS CROSS HYBRID ÇOK YAKINDA
YARIS CROSS HYBRID ÇOK YAKINDA

galeri

Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit Yaris Cross Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Yaris Cross Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Toyota Yaris Cross Hibrit 

Toyota Yaris Cross Hibrit, yerden yüksekliği ve yüksek sürüş pozisyonu sayesinde size şehirde istediğiniz şekilde hareket etmeniz için gereken her türlü özelliği verir. Toyota Yaris Cross'da akıllı telefon entegrasyonu (Apple Car Play ve Android Auto) ve kablosuz şarj ünitesi sayesinde eğlenceli anlar yaşarsınız. Konfor ve kontrol hep parmaklarınız ucunda yer alacak. Toyota Yaris Cross Hibrit kendi kendini şarj eden hibrit motoruyla hem verimli hem de sessiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar. Eşsiz hibrit teknolojisi ile tüm yolculuklarınız maksimum keyif ve huzur içinde olacak.

Hayat sizi nereye götürürse; Toyota Yaris Cross Hibrit SUV ile oraya doğru ilerleyin. Cesur ve sofistike görünümü ile şehir içinde tüm bakışları üzerine çeken Toyota Yaris Cross, arazide ise gerçek bir SUV deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Toyota’nın SUV ve B segmentindeki bilgi birikimi ile zengin mühendislik deneyimlerini bir araya getiren Toyota Yaris Cross, etkileyici tasarımının ardında konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor.

Toyota Yaris Cross’un “çift katlı” ve “çift bölmeli” bagaj alanı ihtiyaca göre değiştirilerek günlük aktivitelere kolayca uyum sağlar bir şekilde tasarımı yapıldı. Koltuklar normal konumundayken 397 litre bagaj hacmine sahip olan Toyota Yaris Cross; 40:20:40 katlanır arka koltuk sistemi sayesinde 1,097 litreye kadar bagaj hacmini kullanıcılarına sunuyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota Yaris Cross Hibrit ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement