3 Beyaz 3 Mavi 3 Siyah
Seres Seres

3

min. ₺1,585,368
maks. ₺1,585,368
Otomatik Elektrikli
Seres 53.61 kWh (160 bg)
ücretsiz teklif al

galeri

3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. 3 hakkında sen ne düşünüyorsun?

Seres 3

Seres, elektrikli araç pazarına girişiyle büyük bir başarı elde etti ve ülkemizde satışa sunulmasıyla birlikte otomobil tutkunlarını sevindirdi. Aracın görünüşü yeni nesil otomobillerin tasarım anlayışını çok iyi yansıtıyor.

Seres 3 modeli, dikkat çeken bir dış tasarımına sahiptir. İlk başta ön taraftan bakıldığında, aracın en dikkat çekici özelliklerinden biri ızgarasıdır. Otomobil’in tavanında bir adet sanroof bulunmakta, bu sunroof araca oldukça modern ve şık gösteriyor. Aracın şarj etme kapağı arka kapısının hemen arkasında bulunuyor. Ayrıca, Seres 3 modeli beyaz, siyah ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuyor. Her bir renk, aracın tasarımına son derece uyumlu görünüyor.

Aracın içine bindiğinizde sizi şık bir kabin karşılıyor. Özellikle dokunmatik bir Multimedia ekranı dikkatinizi çeken önemli bir özelliktir. Bu ekran, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. hız göstergelerinin hayalet ekran olması, modern bir tasarım ve kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca, direksiyon üzerindeki butonlar aracın Multimedia ekranını yönetmenizi sağlar, bu da sürüş esnasında dikkatinizi yoldan ayırmadan işlevleri kontrol etmenize yardımcı olur. Ayrıca, Multimedia ekranı üzerinden navigasyon gibi önemli özelliklere de erişebilirsiniz, bu da sürüş deneyiminizi daha konforlu hale getirir.

Kaputu kaldırdığınızda, 120 KW/bg gücü üretebilir ve 300 Nm tork sağlayan bir motor karşılıyor. Bu motor, aracın 150 km/sa hıza ulaşmasına sağlıyor. Ayrıca, 0'dan 100 km/sa hıza ulaşması sadece 8.9 saniye sürüyor. Şarj süresi konusunda da Normal şarj süresi 480 dakikadır, ancak hızlı şarj özelliği sayesinde bu süre sadece 30 dakikaya kadar azalabilir. Seres 3 modelinin, şarj süreleri kullanıcıların günlük kullanımını çok kolaylaştırıyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Seres 3 ve Seres modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement