EHS Beyaz İnci EHS Dinamik Kırmızı EHS Akdeniz Mavisi EHS Siyah İnci
MG MG

EHS

min. ₺2,159,000
maks. ₺2,159,000
Otomatik Plug-in Hibrit
Luxury 1.5 T-GDI 258 BG Plug-in Hybrid
Ortalama Yakıt Tüketimi 1.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 448 L
ücretsiz teklif al

galeri

EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS EHS

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. EHS hakkında sen ne düşünüyorsun?

MG EHS

MG EHS Plug in hybrid teknolojisi kullanılarak üretildi. 10 vitesli otomatik şanzımana sahip MG EHS SUV kusursuz sürüş deneyimi sunar. Sportif ve dinamik bir araç olup çift motora sahiptir. Elektrikli ve benzinli iki adet motoru azami tork üreterek yüksek performans sağlar. 0 kilometreden 100 kilometreye çok kısa sürede çıkan MG EHS sınıfında iyi performansa sahip araçlardan biridir. Turbo motorun performansı elektrikli motorun verimliliği ile birleşince ortaya mükemmel bir sonuç çıkar. Elektrikli motoru karbon emisyonunun azaltılmasını sağlar. Araçta sürüş konforu için sunulan akıllı kontrol ünitesi bulunur. 

MG EHS’nin iç mekanında gerçek deri koltuk, deri direksiyon ve deri kaplı gösterge göze çarpar. Bader gerçek deri ve Alcantara malzemeden üretildi. Kaliteyi ve lüksü vurgulayan bu iki malzeme iç mekanda sürücü ve yolcu konforunu da sağlar. Daha dinamik bir sürüş deneyimine yardımcıdır. Arka koltuklar geniş olarak dizayn edilmiş olup sırt açısı ayarlanabilir. Kol dayama yerlerinde saklama alanı ve bardaklık vardır. Akıllı bagaj kapağı sistemi elektriklidir. İç mekanı aydınlatan ve temiz hava girmesini sağlayan panoramik açılır tavan fonksiyoneldir. Gürültü, sarsıntı ve titreşimleri geçirmeyen bir sistemle donatıldı. Böylece araç içerisinde müziği ne kadar sesli dinlerseniz dinleyin dış ortama yansımaz. Hava temizleyici sistemi bulunur. Tamamen dijital olarak tasarlanan ön kısımda bilgi ve eğlence sistemlerinin tadını çıkarın.

MG EHS farklı donanım paketleri ve ısıtmalı ön koltuk gibi opsiyonel seçenekler ile karşınıza çıkar. Bu da MG EHS fiyatı üzerinde etkilidir. İhtiyacınız olan daha alt ya da üst donanım paketleri ile bütçe ve isteklerinizi dengeleyebilirsiniz. Hayalinizdeki MG EHS’e sahip olmak için geç kalmış sayılmazsınız. MG EHS güvenlik önlemleri açısından yeterli özelliklere sahiptir. MG pilot özelliği sürücü güvenliğini ön planda tutar. L2 otonom sürüş özelliği sayesinde güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak mümkündür. Aktif ve pasif olarak sunulan güvenlik unsurları sürücü kontrolüne verildi.  Kör nokta uyarı sistemi, adaptif hız sabitleyici, acil frenleme sistemi, akıllı uzun far asistanı, şeritten ayrılmayı önleme sistemi, arka çapraz trafik uyarı sistemi, hız destek sistemi, trafikte sürüş sistemine sahiptir.  MG EHS sürücü asistanı ve güvenlik önlemleri ile konforlu ve kesintisiz yol deneyimi sunar.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, MG EHS ve MG modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement