BMW Logo BMW

R nineT Scrambler

min. ₺707,095
maks. ₺707,095
Manuel Benzinli
R nineT Scrambler
Maksimum Tork 116 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.1 L 100 km'de
Motor Gücü 109 hp

ücretsiz teklif al

video

galeri

R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler R nineT Scrambler
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. R nineT Scrambler hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri BMW R nineT Scrambler. En dolu paketinin fiyatı R nineT Scrambler – ₺707,095 ve en boş paketi ise R nineT Scrambler -₺707,095’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    R nineT Scrambler ₺707,095

1. Yakıt Tüketimi

BMW R nineT Scrambler 100 kilometrede ortalama 5.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

BMW R nineT Scrambler  litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "BMW R nineT Scrambler Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. BMW R nineT Scrambler modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için BMW R nineT Scrambler sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

BMW R nineT Scrambler modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için BMW R nineT Scrambler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

BMW R nineT Scrambler Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. R nineT Scrambler hakkında sen ne düşünüyorsun?

Advertisement Advertisement Advertisement