S Serisi Sedan Hibrit Antrasit Mavi S Serisi Sedan Hibrit Metalik Grafit Gri S Serisi Sedan Hibrit Metalik Siyah S Serisi Sedan Hibrit Metalik Zümrüt Yeşili S Serisi Sedan Hibrit Mojave Grisi S Serisi Sedan Hibrit Parlak Elmas Beyazı S Serisi Sedan Hibrit Rubelit Kırmızı
Mercedes - Benz Mercedes - Benz

S Serisi Sedan Hibrit

min. ₺25,212,000
maks. ₺25,212,000
Otomatik Hibrit
Inspiration AMG S 63 E Benzin-Elektrik
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.4 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 540 L
ücretsiz teklif al

galeri

S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit S Serisi Sedan Hibrit

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. S Serisi Sedan Hibrit hakkında sen ne düşünüyorsun?

Mercedes-Benz S Serisi Sedan Hibrit

Mercedes, yine harika bir araç sunmuş. Bu oldukça geniş ve etkileyici sedan modeli, en çok beğenilen modellerden biri olmuş durumda. Araç, özellikleri ve donanımıyla yeni nesil otomobillerle rekabeti genişliği ve teknolojisi olmalı. Bu aracın müşteriler tarafından daha çok beğenilmesinde en büyük etken hibrit olması.

Bu aracın dış yapısına baktığımızda araç oldukça şık bir tasarıma sahip 7 renk seçeniğini bizlere sunarak kendi Mercedes S Serisi sedan Hibrit modelini tasarlamamıza izin veriyor. Araç ön tarafta bulunan farlar akıllı LED arka stoplar LED

Mercedes Sedan modeli, dış tasarımıyla oldukça şık bir görünüme sahip. 7 farklı renk seçeneği sunarak Mercedes S Serisi Sedan'ı kişiselleştirmemize imkan tanıyor. Ön tarafta yer alan farlar akıllı LED teknolojisiyle donatılmışken, arka stoplar ise LED ile aydınlatılıyor. Ayrıca araç, AMG gövdesine sahip iken AMG jantlar için genişletilmiş çamurluklara sahiptir.

Aracın iç kısmına baktığınızda, sizi büyük bir multimedya ekranı karşılıyor ve dijital gösterge paneli de bulunuyor. İç mekan oldukça geniş bir yapıya sahip. Donanımları ise arka koltuklarda TV ekranları, uzaktan kumandalı klima, ön koltuklarda hafıza fonksiyonları, aktif direksiyon yardımcısı gibi birçok özellikle donatılmış, böylece konforlu ve eğlenceli bir yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Araç güvenlik sistemi, şunlar gibi özellikleri içeriyor: lastik basıncı kontrol sistemi, AMG fren sistemi, Mercedes-Benz acil durum çağrı merkezi, motor altı koruması, aktif şerit değiştirme sistemi, Rota bazlı hız uyarısı vb birçok özellik bulunmakta. Bu gibi özellikler, uzun yolculuklarda rahat ve güvenli bir seyahat sağlamak için önemlidir.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Mercedes S Series Sedan Hibrit  ve Mercedes modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement