RS E-Tron GT İbis Beyazı RS E-Tron GT Metalik Ascari Mavi RS E-Tron GT Metalik Floret Gümüş RS E-Tron GT Metalik Kemora Gri RS E-Tron GT Metalik Mitos Siyahı RS E-Tron GT Metalik Suzuka Gri RS E-Tron GT Metalik Taktik Yeşil RS E-Tron GT Metalik Tango Kırmızısı
Audi Audi

RS E-Tron GT

min. ₺9,534,301
maks. ₺9,534,301
Otomatik Elektrikli
Quattro 93.4 kWh (530 BG)
Ortalama Yakıt Tüketimi 21.8 L 100 km'de
Bagaj Hacmi 350 L
ücretsiz teklif al

video

Audi RS e-tron GT
AUDI RS E-TRON GT 646HP TOP SPEED DRIVE
Audi RS e-tron GT - Dış ve İç Detaylar (Harika Araba)
Audi RS E-Tron GT - Interior, Exterior and Drive
Audi RS e-tron GT (598hp) - Sound & Visual Review!
Audi RS e-tron GT POV Canyon + Rain Drive (3D Audio)(ASMR)
RS e-tron GT (646 hp) | 0-260 km/h LAUNCH Control?? | by Automann in 4K

galeri

RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT RS E-Tron GT

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. RS E-Tron GT hakkında sen ne düşünüyorsun?

Audi RS E-Tron GT

Audi RS e-tron GT'de ki her şey iç mekanın işlevsel merkezine odaklanmış durumdadır. Heykelsi tasarım, bir gran turismo'nun dinamik orantılarını bir Audi RS modelinin benzersiz özellikleriyle birleştirmeyi sağlıyor. Audi RS e-tron GT opsiyonel karbon tavanı, karbon fiber takviyeli polimerden yapımı sağlanmıştır. Yüksek teknoloji ürünü malzeme son derece hafiftir.

Akıllı termal yönetim sayesinde, arka arkaya birden fazla sprint için bile performansın parıldamasına olanak sağlar. Bir otomobili yeniden yorumlama tutkusu, aerodinamik performanstan ilham alan sade tasarımına da yansıtıyor. Aşamalı lüks, duygularla dolu bir sürüş deneyimini daha da yoğunlaştırmak için güzel bir deneyim sunar. Kırmızı RS tasarım paketi, ekspres kırmızı renkte kontrast oluşturan dikişlerle aracın iç kısmına çarpıcı vurgu yapar.

Animasyonlu ışık şeridi arka kısmın tüm genişliği boyunca oluşur. Dış kenarlarında aydınlatma ünitelerinin kendi içindeki ayrı V şekilli LED segmentleri ile kaplıdır. Bu çift geri vites lambası ve gösterge işlevi Audi için ilk kez kullanılmıştır.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Audi e-torn GT ve Audi modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement