Mazda 6

Mazda 6

1 Versiyon

₺674.200 - ₺674.200

İncele

MAZDA 6

Mazda 6 Sedan, sınıfının en gelişmiş teknolojileri ile donanımlandırılmıştır.  Mükemmel bir dış görünüşe sahip olan Yeni Mazda 6, günlük yaşam rutinlerinizde, iş yolculukları ya da uzun yolculuklarınızda her anlamda yanınızda olmaya adaydır. Girdiği her ortamda özgüven sahibi tasarımını gözler önüne süren model, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Model, oldukça atletik ve dinamik bir dış tasarıma sahip olmaktadır. Model de, üstün kalitede boya teknolojisi Takumi - Nuri ustalığı kullanılmaktadır. Bu usta boya teknolojisi otomobile elde boyanmış gibi bir hava vermektedir. Kristal ateş kırmızısı ve çelik grisi, bu usta teknoloji sonucunda ortaya çıkmış teknolojiler olmaktadır.

2020 Mazda 6 modeli, eşsiz ve mükemmel bir sürüş deneyimini sizlere sunmaktadır. Model, yükseltilmiş bir iç tasarıma da sahip olmaktadır. Bu sayede konforunun en üst seviyeye taşınırken, sürüş deneyimi ile de size eşsiz bir deneyim sağlanmaktadır. Mazda 6 Modeli'nin iç tasarımı, işçilik ve şıklık seviyeleri açısından hem size hem de yolcularınıza incelikli bir konfor sunmaktadır. Model de üstün teknoloji LED gündüz farları, 19inç alaşım jantlar ve LED arka farlar mevcut olmaktadır. Ayrıca, yeniden tasarlanarak, iç tasarıma dahil edilen aktif sürüş ekranı da sizlerin hizmetine sunulmuştur. Yeni Mazda 6 Modeli, teknoloji açısından birçok yeni ve gelişmiş sisteme sahip olmaktadır. Model de, uyumlu mobil cihazlarınız için her türlü bağlantı seçeneği mevcut olmaktadır. Bu sayede ise; radyo istasyonlarında gezinebilir, mesajlarınızı kontrol edebilir ve aramalarınıza göz gezdirebilirsiniz. HMI kumandası, modelin sahip olduğu yenilikler arasındadır. Bu kumanda sayesinde, yolculuk sırasında dikkat dağınıklığına sebep vermeden, multimedya seçeneklerini kontol etme şansını size sunmaktadır. Akıllı ses komutları yardımı ile de, radyo istasyonları arası gezinti yapma gibi bir özelliğide mevcut olmaktadır. Konforunuzu her detayın üstünde tutan model, elektrikli koltuk ayarları ile  ön kotukları rahatınıza göre ayarlama şansına sahip olmaktasınız. Ayrıca, sürücü koltuğunda bulunan hafıza özelliği rahat olduğunuz pozisyonu hafızasına kaydedecek, sizde sürekli ayarlamak zorunda kalmayacaksınız. Model, aynı zamanda çevre dostu da olmaktadır. Daha temiz emisyonların olması adına, yüksek sıkıştırma oranlı motora sahip olmaktadır

Araçbul.com aracılığı ile son model otomobillere ulaşmanız eskisinden çok daha kolay olacaktır. Mazda 6 fiyatlarına ulaşmanızı da kolay hale getirecek sitemiz, bütçe dostu fiyatları sizler için derlemektedir.