e-Deliver 3 Beyaz e-Deliver 3 Gümüş e-Deliver 3 Siyah
Maxus Maxus

e-Deliver 3

min. ₺1,350,000
maks. ₺1,350,000
Otomatik Elektrikli
Standart 118 kW (160 PS)
ücretsiz teklif al

donanım özellikleri

Güvenlik opsiyonel yok var
Standart
Çelik Jant
Lastik Basıncı İzleme Sistemi
ESP
EBA
HHC (Yokuş Kalkış Destek Sistemi)
Arka Park Sensörü
Geri Görüş Kamerası
Sürücü Hava Yastığı
Ön Yolcu Hava Yastığı
Yan Hava Yastıkları
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit (2 Kumanda ile)
Dış Donanım opsiyonel yok var
Standart
Alaşımlı Jantlar
Çelik Kasa
Elektrikli Kapı Camları
Otomatik Yanan Farlar
Araç Renginde Ön Tampon
Araç Renginde Arka Tampon
Kapı opsiyonel yok var
Standart
Kayar Kapı (sağ tarafta)
180° Açılır, Çift Kanatlı Arka Kapı
Far opsiyonel yok var
Standart
Yükseliği Ayarlanabilir Farlar
Gündüz Aydınlatma
Bagaj opsiyonel yok var
Standart
Pencereli Çelik Kasa
Konfor opsiyonel yok var
Standart
Otomatik Klima
Hız Sabitleme Sistemi
Multimedia opsiyonel yok var
Standart
Radyo ve MP5 Çalar (Bluetooth bağlantısı ile)
7 İnç Dokunmatik Bilgi Sistemi Ekranı
Ayna opsiyonel yok var
Standart
Elektrikli Isıtmalı Dış Aynalar
Direksiyon opsiyonel yok var
Standart
Yükseliği Ayarlanabilir Direksiyon Simidi
Direksiyon Üzerinde Ses Kumandası
İç Donanım opsiyonel yok var
Standart
Deri Direksiyon Simidi
Isıtmalı Koltuklar

galeri

e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3 e-Deliver 3

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. e-Deliver 3 hakkında sen ne düşünüyorsun?

Maxus E-Deliver 3

Maxus E-Deliver 3 panelvan, tamamen elektrikli olması müşterilerin ilgisini en çok çeken özelliklerden sadece biridir. Minimalist tasarımı, dar alanlarda kullanımını oldukça kolaylaştırırken, şaşırtıcı bir şekilde 4800 litrelik geniş bir bagaj hacmi sunar. Ayrıca, bu araç 935 kg'lık taşıma kapasitesi ile yük taşıma konusunda da oldukça etkileyicidir. Elektrikli olmasına rağmen bu kadar pratik olması gerçekten etkileyici.

Aracın motor kısmına baktığımızda, 90 kW güç üretebiliyor ve bunun yanı sıra 255 Nm tork üretebilirken, aracın menzili 238 km'ye kadar çıkabiliyor. Araç, maksimum hızıyla 120 km/s hıza ulaşarak istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Motorun şarj süresi 6.6 saat iken, hızlı şarj seçeneği ile bu süre 45 dakikaya kadar kısa bir sürede %5 den %85 e çıkartıyor. Bu, oldukça başarılı bir şarj süresi sunan ticari araçlar içerisindedir.

Aracın içine girdiğinizde, dikiş detaylarıyla süslenmiş olan 2 adet kumaş koltuk dikkat çekiyor. Bu oldukça rahat koltuklar, sizi iyi bir şekilde kavramış gibi hissettiriyor. Aracın içerisinde birde multimedia ekranı bulunuyor ve manuel bir klima ile aracın içi donatılmış. Ayrıca, araç hız göstergesi ve kesik direksiyon şekliyle de gözlerimizin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu araç, yeni nesil otomobillerin tüm özelliklerini oldukça başarılı bir şekilde sunmuş gibi görünüyor.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Maxus E-Deliver 3 ve Maxus modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

×    
Advertisement Advertisement