Renault Logo Renault

Express Combi

min. ₺971,000
maks. ₺996,900
Manuel Dizel
JOY 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full
Hızlanma 13.0 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 260 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.2 L 100 km'de
Motor Gücü 95 hp
Bagaj Hacmi 3000 L
Manuel Dizel
TOUCH 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full
Hızlanma 13.9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 260 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 5.2 L 100 km'de
Motor Gücü 95 hp
Bagaj Hacmi 3000 L
ücretsiz teklif al

galeri

Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi Express Combi
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • MisafirExpress Combi 11/02/2023 16:10

  bagajı araca sonradan eklenmiş gibi duruyor hoş değil

  yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Renault Express Combi. En dolu paketinin fiyatı TOUCH 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full – ₺996,900 ve en boş paketi ise JOY 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full -₺971,000’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  JOY 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full ₺971,000
  TOUCH 1.5 Blue dCi 95 bg D-Full ₺996,900

1. Yakıt Tüketimi

Renault Express Combi 100 kilometrede ortalama 5.2 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Renault Express Combi 3000 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Renault Express Combi Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Renault Express Combi modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Renault Express Combi sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Renault Express Combi modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Renault Express Combi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Renault Express Combi Yorumları

 • MisafirExpress Combi 11/02/2023 16:10

  bagajı araca sonradan eklenmiş gibi duruyor hoş değil

  yanıtla

Renault Express Combi

Renault Express Combi fonksiyonel olarak kullanıma uygundur. 4 koltuklu minivan olmasının yanında hafif ticari araç olarak da kullanıma uygundur. Arka koltuklar katlanabilir özellikte olduğu için araç iç hacmi artırılabilir ve işlevsel olarak kullanılabilir. Araç içinde 16 adet farklı saklama alanları vardır. Torpido kısmı ise ergonomiktir. Renault Express Combi, combi tipi gövdesi ile işlerinizi kolaylaştırır. Dış görünümünde sportiflikten yana tercih yapan bu minivan dinamik bir görünüme sahiptir. Yenilenen ön kısmı ve c şeklindeki ön farları birbirini tamamlar. Ön kapıları açılır kapanır olmakla birlikte yan kapıları sürgülüdür. Kapı eşiği binmeyi kolaylaştırmak için biraz daha geniş tasarlandı. Kapı eşik koruyucusu gibi işlevsel aksesuarları vardır. Led stop lambalar bagaj kısmında yanda konumlanmış. Ön ve arka tampon yenilerek farklı bir görünüm elde edilmeye çalışıldı.

Renault Express Combi’ye yeni bazı opsiyonel özellikler ekleyerek ya da donanım paketleri seçerek modeli zenginleştirebilirsiniz. Renault Express Combi fiyatı bu seçeneklere göre değişiklik gösterir. Renault Express Combi’nin iç mekanında ise modern konsol vardır. Dayanıklı döşeme kumaş koltuklar ve vücudu destekleyen rahat sürücü koltuğu seyahat esnasında konforu artırır. Ön konsolda direksiyon simidi, vites kolu ve klima kumandaları bulunuyor. Kalite odaklı tasarlanan iç mekan hacmi de geniştir. Renault Express Combi Vites Değiştirme Göstergesi ile doğru zamanı bildirir ve yakıttan tasarruf sağlar. Eco- Mode sistemi ile tasarrufu etkinleştirebilirsiniz. Renault Express Combi motoru sınıfına göre yüksek performans sağlar.

Renault Express Combi kör nokta uyarı sistemi, arka park asistanı, geri görüş kamerası, yokuş kalkış destek asistanı, hız sınırlayıcı gibi sürücü güvenlik önlemlerine sahiptir. Otomatik farlar ve yağmur sensörü ile yollarda güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Arka koltuğu ve geniş bagaj hacmine sahiptir. Bagaj yükleme kısmı depolama kolaylığı için alçak olarak tasarlandı. Sınıfının en geniş sürgülü kapı özelliğine sahip olup gerek iş yaşamında gerekse gündelik hayatta yardımcınızdır. Farklı tasarımlarla kendi Combi’nizi ortaya çıkarmak için acele edin. İş yaşamı ve gündelik kullanım için farklı araç almak istemiyorsanız Combi tam size göredir.  

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Renault Express Combi ve Renault modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement