Toyota Logo Toyota

Land Cruiser Prado

min. ₺7,884,600
maks. ₺7,884,600
Otomatik Dizel
Standart 2.8 D-4D 204PS
Hızlanma 9.9 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 500 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 9.9 L 100 km'de
Motor Gücü 204 hp
Bagaj Hacmi 640 L
ücretsiz teklif al

renk

Land Cruiser Prado Rock Siyahı Rock Siyahı
Land Cruiser Prado Vanilya Beji Vanilya Beji
Land Cruiser Prado Kestane Kahverengi Kestane Kahverengi
Land Cruiser Prado Kırmızı Kırmızı
Land Cruiser Prado Koyu Gri Koyu Gri
Land Cruiser Prado Koyu Mavi Koyu Mavi
Land Cruiser Prado Sirrus Metalik Gümüş Sirrus Metalik Gümüş
Land Cruiser Prado Opak Beyaz Opak Beyaz
Land Cruiser Prado Sedef Beyazı Sedef Beyazı
Land Cruiser Prado Siyah Siyah

galeri

Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado
tümünü gör

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Land Cruiser Prado hakkında sen ne düşünüyorsun?

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Toyota Land Cruiser Prado. En dolu paketinin fiyatı Standart 2.8 D-4D 204PS – ₺7,884,600 ve en boş paketi ise Standart 2.8 D-4D 204PS -₺7,884,600’dir.
 

  • Versiyon İsmi Fiyatı
    Standart 2.8 D-4D 204PS ₺7,884,600

1. Yakıt Tüketimi

Toyota Land Cruiser Prado 100 kilometrede ortalama 9.9 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Toyota Land Cruiser Prado 640 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Toyota Land Cruiser Prado Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Toyota Land Cruiser Prado modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Toyota Land Cruiser Prado sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Toyota Land Cruiser Prado modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Toyota Land Cruiser Prado sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Toyota Land Cruiser Prado Yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Land Cruiser Prado hakkında sen ne düşünüyorsun?

Toyota Land Cruiser Prado 

Toyota Land Cruiser Prado modeli 65 yılı aşkın geçmişi ile üstün kalitesi, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile her zaman göz kamaştıran bir model olarak dikkat çekmiştir. Benzersiz arazi performansı ile lüksü ve prestiji bir araya getiren dizaynı araca güç katan detaylar arasında.

Toyota Land Cruiser Prado, artık daha çağdaş ve daha sağlam bir dış dizayna sahip. Dikkat çekici çizgilerinin bir önemi var: görüşü arttırmak için yeniden şekillendirilen kaputu ve maksimum koruma için yükseltilen ön üst ızgaraları sayesinde Land Cruiser modelinin gücünü ve tutkusunu siz de fazlasıyla hissedin.

Akıllı güvenlik sistemlerinden yüksek teknolojilerle donatılmış bir iç mekana kadar her Toyota markasında standart olarak sunulan bazı ekipmanlar bulunur. Toyota Land Cruiser Prado standart donanımını daha yakından incelemek sizin elinize.

Toyota modeli ile siz de hayata farklı bir pencereden bakın. Dinamik tasarım, konfor ve performansla buluşunca ortaya bu eşsiz modeli çıkarıyor.

Yaşam tarzınız ne olursa olsun, ek donanımlarla size en uygun Toyota’yı siz de anına luşturabilirsiniz. Daha konforlu ve keyifli yolculuklar için Toyota'nıza özel olarak tasarlanan iç ve dış aksesuarları ise bu model üzerinde fazlasıyla görünür kılabilirsiniz.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota Land Cruiser Prado ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Advertisement Advertisement Advertisement