Toyota Logo Toyota

Land Cruiser Prado

min. ₺3,568,400
maks. ₺3,568,400
Otomatik Dizel
Standart 2.8 D4-D
Hızlanma 12,7 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 450 Nm/d.dak.
Ortalama Yakıt Tüketimi 7,4 L 100 km'de
Motor Gücü 177 hp
Bagaj Hacmi 621 L
ücretsiz teklif al

donanım paketleri

Land Cruiser Prado Standart 2.8 D4-D Otomatik , Dizel, 2755 cc , 177 hp

galeri

Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado Land Cruiser Prado

kullanıcı yorumları

  • Hiç yorum yazılmamış. Land Cruiser Prado hakkında sen ne düşünüyorsun?

TOYOTA LAND CRUISER PRADO

2022 Toyota Land Cruiser Prado modeli 65 yılı aşkın geçmişi ile üstün kalitesi, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile her zaman göz kamaştıran bir model olarak dikkat çekmiştir. Benzersiz arazi performansı ile lüksü ve prestiji bir araya getiren dizaynı araca güç katan detaylar arasında.

Toyota Land Cruiser Prado, artık daha çağdaş ve daha sağlam bir dış dizayna sahip. Dikkat çekici çizgilerinin bir önemi var: görüşü arttırmak için yeniden şekillendirilen kaputu ve maksimum koruma için yükseltilen ön üst ızgaraları sayesinde Land Cruiser modelinin gücünü ve tutkusunu siz de fazlasıyla hissedin.

Akıllı güvenlik sistemlerinden yüksek teknolojilerle donatılmış bir iç mekana kadar her Toyota markasında standart olarak sunulan bazı ekipmanlar bulunur. Toyota Land Cruiser Prado standart donanımını daha yakından incelemek sizin elinize.

Toyota modeli ile siz de hayata farklı bir pencereden bakın. Dinamik tasarım, konfor ve performansla buluşunca ortaya bu eşsiz modeli çıkarıyor.

Yaşam tarzınız ne olursa olsun, ek donanımlarla size en uygun Toyota’yı siz de anına luşturabilirsiniz. Daha konforlu ve keyifli yolculuklar için Toyota'nıza özel olarak tasarlanan iç ve dış aksesuarları ise bu model üzerinde fazlasıyla görünür kılabilirsiniz.

Araçbul.com aracılığı ile Toyota Land Cruiser Prado fiyatları dahil olmak üzere birçok marka ve model fiyatına ulaşabilir, bu modeller ve fiyatlar arasında kıyaslama yaparak size en uygun otomobile sahip olabilirsiniz.