sıfır km toyota land cruiser

1 araç listelendi
sırala:
Land Cruiser Prado
1 versiyon ₺7,884,600 - ₺7,884,600

TOYOTA

Toyota Motor Corporation’un kuruluşuna kısaca gözatalım. Toyota 1933 yılında kurulmuştur. Toyota Automatic Loom Şirketi'nin otomobil bölümü olarak faaliyetine başlayan Toyota, Japon hükümetinin de otomobil üretimini desteklemesi ile ivmesini arttırmıştır. Kurucusu, Toyota Automatic Loom Şirketi'nin kurucusunun mühendis olan oğlu, Kichiro Toyota'dır.  İlk üretimine sadece, 3 adet aerodinamil otomobil ile başlayan marka, daha sonrasında mini kamyon üretimine başladı. 1937 yılında, Toyota Automatic Loom  bünyesinden ayrılan Toyota Motor Corporation, artık bağımsız bir markaydı. Bununla birlikte daha çok otomobil üretmeye başlayan Toyota, o dönemde oldukça fazla olan ABD üretimi otomobilleri bile geride bıraktı. Tam o döneme denk gelen Dünya Savaşı ile birlikte, Toyota sadece 200 adet araba üretebildi. Savaşın etkilerinin azalması ile birlikte, üretimi de artan Toyota, o dönemde büyük ses getiren ''SA'' tipi araç üretimininde oldukça başarılı oldu. Tam o döneme denk gelen Japonya Krizi ile birlikte, 1950'li yıllarda şirket kapanma noktasına geldi.  Bu döneme denk gelen ABD-KORE savaşı sırasında, ABD Toyota'dan kamyon sipariş etti. Bu durum Toyota'yı kapanmanın eşiğinden kurtaran olay oldu.  O dönem üretilen Toyota Crown, ihraç edilen ilk Japon üretimi araç oldu. Bu başarıları dalga dalga gelen Toyota, 2007 Yılı'nda dünyanın en büyük ikinci otobomil üretici ve 2008 Yılı'nda ise dünyanın en büyük otomobil üretici ünvanını hak etmiş oldu. Geçmişten bugüne başarılar ile dolu olan tarihi ile Toyota, bugün birçok kişiyi istihdam eden pazardaki yeri tartışılmaz bir marka haline gelmiştir.

Dünyada bu kadar yaygın olan Toyota araçlarına ve Araçbul.com aracılığı ile Toyota Kampanyalarına hakim olmanız mümkündür.

TOYOTA HILUX

Toyota Hilux, sizi her türlü hava ve yol durumunda yarı yolda bırakmayacak şekilde tasarlanmış ve yine bu şekilde üretilmiştir. Model, gelişmiş pick - up özellikleri ile donatılmıştır. Şehir hayatına da kolayca adapte olabilen Hilux, sizinle her türlü maceraya da atılacaktır.

2020 Toyota Hilux, geliştirilmiş süspansiyonları ile birlikte SUV olmanın her türlü özelliğini taşımaktadır. Model; dayanıklılık, güç ve konforu bir araya getirmiştir. 3.2 çekme kapasitesine sahip olmaktadır. Ayrıca, römork savrulma kontrol sistemine de sahiptir. Bu sayede zor hava koşullarında dayanıklılığı artacaktır.

TOYOTA RAV-4

2020 Toyota RAV-4 modeli, SUV ailesinin en göze çarpan modellerinden biri olmaktadır. Girdiği her ortamda güçlü duruşu ile fark yaratan ve dikkat çekmeyi başaran Toyota RAV-4, şık bir görüntü ve gücü bir araya getirmektedir. Model sizi şehir içi ya da dışında sizi yarı yolda bırakmayacak fonksiyonlarla donatılmıştır.

Toyota RAV-4 her yol ve hava koşuluna karşı sizi yarı yolda bırakmayarak, daha korkusuz olmanızı sağlayacak önemli bir faktör olacaktır. Hybrid olması sayesinde model, daha düşük emisyon ile birlikte daha fazla güç ve performans sunmaktadır. Ayrıca Hybrid sistem, günlük yaşantınızın stresinden de bir kaçış yolu sağlayacaktır.

TOYOTA C-HR

2020 Toyota C-HR, hibrit model otomobillerin içinde en gelişmiş sisteme sahip olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca model, 1.2 Benzinli Turbo motor seçeneğini de bünyesinde barındırmaktadır. 2020 Toyota C-HR modeli ayrıca, yüksek performans ve oldukça düşük olan yakıt tüketimi sağlayan, hafif ve kompakt elektrik motoruyla birlikte sürücülere, gelişmiş 1.8 litre benzinli motoru da sunmaktadır.

Toyota C-HR Modeli'nin her detayı sizin konforunuz ve zevkiniz için özenle tasarlanmıştır. Model de; mükemmel dış tasarımına ek ve onu tamamlarşekilde tasarlanan bir iç mekan tasarımı mevcuttur. Modelin iç tasarımında; yüksek kalite ürünler kullanılmıştır.

TOYOTA LAND CRUISER PRADO

 

2020 Toyota Land Cruiser Prado modeli 65 yılı aşkın geçmişi ile üstün kalitesi, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile her zaman göz kamaştıran bir model olarak dikkat çekmiştir. Benzersiz arazi performansı ile lüksü ve prestiji bir araya getiren dizaynı araca güç katan detaylar arasında.

Toyota Land Cruiser, artık daha çağdaş ve daha sağlam bir dış dizayna sahip. Dikkat çekici çizgilerinin bir önemi var: görüşü arttırmak için yeniden şekillendirilen kaputu ve maksimum koruma için yükseltilen ön üst ızgaraları sayesinde Land Cruiser modelinin gücünü ve tutkusunu siz de fazlasıyla hissedin.

Advertisement