sıfır km land rover discovery sport

1 araç listelendi
sırala:

LAND ROVER

Land Rover 1948’de kurulan İngiliz merkezli arazi tipi araçlar üreten firmadır. Tata Motors bünyesinde bulunan şirket, prestij denince ilk akla gelen firmalar arasındadır. Genellikle şehir içi kullanım için tercih edilse de arazi konusunda oldukça yetenekli arçlar üretmektedir. Güçlü şasi yapısı, harika çekiş kuvveti, zengin iç donanımı vb. etkenleri araçlarında çok iyi kullanan Land Rover kullanıcılarına isteklerine uygun araçlar üretmektedir. Tasarım konusunda kendini yıllar içinde geliştiren firma aerodinamik yapıyı araçlarında çok iyi kullanmıştır. Yıllar içinde defalarca değişen görüntüsünde sabit hatlar kullanılmış ve karakteristik bir Land Rover görünümü yakalanmıştır. Özellikle büyük yapısının getirdiği avantajla tasarımını birleştiren firma kullanıcılarına gücün yanında prestijli bir görünüm sunmuştur. Motorlarında karbon emisyonunu ciddi şekilde düşüren firma bununla yetinmemiş hibrit motor teknolojisini de bir opsiyon olarak kullanıcılara sunmuştur. Hibrit teknolojisinin getirdiği yakıt ekonomisi elektriğin gücüyle birleşmiş ortaya Land Rover kalitesi çıkmıştır. Araçlarındaki iç dizaynı hassas ayarlar ile yapan Land Rover multimedya kullanımı için oldukça şık ekranlar kullanmaktadır. Araçta kullanılan teknoloji özel olarak hazırlanmış her koşulda sürüş için uygun dizayn edilmiştir. Arazi kullanımında kolaylık sağlayan teknolojiler, şehir içinde de rahat bir sürüşün keyfini çıkartmanızı sağlayacaktır.

LAND ROVER RANGE ROVER

Model yeni tasarlanan ve Land Rover Range Rover Modeli'ne uyarlanan, yeni ön ızgara, entegre egzozlar ve LED lambalara sahip olmaktadır. Land Rover Yeni Range Rover, oldukça titizlikle tasarlanan bir iç kabine sahip olmaktadır. Konforu her detayın üstünde tutan model, ahşap ve diğer birçok kaplama seçeneği ile de fark yaratmaktadır.

Land Rover Range Rover, teknolojik özellikler açısından oldukça gelişmiş seçeneklere sahip olmaktadır. Plug-in Hybrid Elektrikli Araç modeli ile sadeliğin tanımını baştan yapmaktadır. Ancak, görüntü açısından oldukça mütevazi olan model, teknolojik sistemler açısından tam tersi bir eğilim göstermektedir. Arazilerde, Range Rover, Range Rover Sport yeteneklerini ortaya çıkarmaktadır.

LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE

Land Rover Range Rover Evoque, ayrıcalıklı bir tasarıma sahip olmaktadır. Kompakt bir forma sahip olan Land Rover Range Rover Evoque, Land Rover Markası'nın bütün özelliklerine sahip olmaktadır.

Ayrıca model, otomobilinizi kişiselleştirme imkanını da size vermektedir. Bunun için birçok renk seçeneğini ve birçok fırsatı size sunmaktadır. Dış tasarımı ile de fark yaratan model, girdiği her ortamda fark yaratmaktadır. Marka otomobilinin tasarımını, Landmark Edition ile bir üst seviyeye çıkarmaktadır.

LAND ROVER RANGE ROVER VELAR

Land Rover Range Rover Velar, dış tasarım açısından oldukça dikkat çekici ve iç tasarım açısından da oldukça konforlu bir otomobil olmaktadır. Model, birçok renk skalasını sizlere sunmaktadır. Modern bir sürüş deneyimini esas alan Land Rover Range Rover Velar, Head-Up Display ve iki 10 inç yüksek çözünürlüklü ekran ile size en gelişmiş sistemleri sunmaktadır. Matrıx Laser LED farlara sahip olan model, gün ışığına yakın bir ışık kalitesini size sunmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan farlar, lazer teknolojisine sahiptir. Modelin direksiyon üzerinde de, temas etmeden görünmeyen düğmeler bulunmaktadır. Bu tuşlar ile otomobilinizin birçok fonksiyonunu da yönetebilirsiniz. Etkileşimli sürücü ekranı ile de, dikkatiniz dağılmadan otomobilinizin birçok fonksiyonunu kontrol edebilirsiniz. Göz hizasında olan ekran, gözünüzü yoldan ayırmanıza gerek bırakmamıştır. Model, sürücü odaklı olduğu kadar arka yolcuları da önemsemektedir. Ön koltukların baş dayanacaklarında bulunan 8inç ekranlarda, film izleyebilir ya da müzük dinleyebilirsiniz.

Advertisement