Aramanızla ilgili bir sonuç bulamadık.

Otomobil Opel Astra

aramanızda 0 sonuç bulunmuştur.
Modelİlan BaşlığıYıl KM RenkFiyat İlan Tarihi Konum

OPEL ASTRA

Opel Astra modeli, geniş ve fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Dış tasarımı veya iç taasarımındaki genişlik ve fonksiyonel özellikler sayesinde, geçmiş Opel Modelleri arasında en iyileri olarak tanıtılmaktadır. Opel Astra'nın iç ve dış tasarımında dikkat çeken donanımları; Arka spoyler, Gövde rengi kapı kolları, Elektrikli, ısıtmalı ve gövde rengi yan aynalar, Elektrikli, ısıtmalı ve Siyah renkli yan aynalar, Elektrikli katlanır yan aynalar, Krom kaplı üst cam çerçevesi, Siyah renkli tavan, Gümüş renkli tavan rayları, Siyah iç tavan kaplaması, Koyulaştırılmış arka camlar ve Krom kaplı kapı eşikleri olmaktadır. Otomobil, eşsiz bir sürüş deneyimi sunacaktır. Sürücünün kolay bir sürüş gerçekleştirmesini sağlamak isteyen modelin bünyesinde; Hız Sabitleyici (Cruise Control), Yol Bilgisayarı, Lastik Basıncı Takip Sistemi, Ön sis farları, LED gündüz farları, LED arka farlar, IntelliLUX® LED Matrix Ön Farlar, Otomatik Far Yükseklik Ayarı, 9 Farklı Otomatik Aydınlatma Modu, Uzun Far Asistanı, Park Sensörü (arka), Park Sensörü (ön ve arka), Yağmur Sensörü, Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, Otomatik Yanan Farlar (Tünel algılama özelliği), Düşük hızlarda çarpışmayı hafifleten otomatik fren özelliği ile Ön Çarpışma İkazı, Şerit koruma özelliği ile Şerit İhlali Uyarı Sistemi, Takip Mesafesi Göstergesi, Trafik İşareti Tespit Sistemi ve Geri Görüş Kamerası bulunmaktadır.

Aileniz ile birlikte rahatça tercih edebileceğiniz Opel Astra modeli, güvenliğinizi en üst noktada tutmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla modelin sahip olduğu güvenlik ve konfor özelliklerine; Arka koltuklarda ISOFIX çocuk koltuğu sabitleme düzeneği, 2 yönlü ön koltuk kafalıkları, Adaptif fren lambaları, Arka kapılarda çocuk kilidi, Katlanabilir Pedal Sistemi (PRS) ve Hırsızlığı önleyici alarm sistemi, Ön koltuk ısıtması, Ön koltuk soğutması, Arka koltuk ısıtması, Arka koltuklar için 2 adet USB girişi, Masaj özelliği (sürücü koltuğu), Hafıza özelliği (sürücü koltuğu), Direksiyon simidi ısıtması, Elektrikli ön ve arka camlar, Uzaktan kumandalı merkezi kilit ve Ön ve arka okuma lambaları örnek verilebilmektedir.

Sitemiz Araçbul.com üzerinden birçok modelin özelliğini bünyesinde bulunmaktadır. Size sunulan model ve fiyat bilgileri içerisinden, istediğiniz bilgilere ulaşabilir ve tercihinizi kolayca yapabilirsiniz. Sitemiz içerisinde bulunan ikinci el Opel Astra fiyatı ve ikinci el Opel Astra modeli dahil olmak üzere, birçok seçenek sitemiz içerisinde mevcuttur. Sahibinden Opel modelleri araçbul.com'da seni bekliyor.