satılık ikinci el opel

Bu özelliği kullanmanız için izniniz gerekmektedir

tümü

kilometre
0 araç listelendi
sırala:
Marka Seri Model İlan Başlığı Yıl Km Renk Fiyat İlan Tarihi Konum

OPEL

Opel markası şuan otomobil devlerinin arasında yer almasına rağmen, kurulduğu ilk yıllarda dikiş makinası üretimi yapmaktaydı. 1862 yılından Adam Opel tarafından dikiş makinası üretimi için kurulmuştur. Daha sonralarında Opel, '' penny-farthing” adı ile bilinen yüksek tekerlekli bisikletleri üreterek piyasaya sürmüştür. Adem Opel'in 1985 yılında yaşamını yitirmesi üzerine oğulları, Friedrich Lutzmann ile ortaklığa imza atarlar. Araba tasarımcısı olan yeni ortakları Friedrich Lutzmann ile ilk arabalarını 1989 yılında üretip piyasaya sunarlar. Üretilen bu otomobilin ismi, Opel-Lutzmann oldu. Üretilen bu ilk araba istenilen başarıyı getirmemesi üzerine kurulan bu ortaklık iki sene sonra 1901'de sona ermiştir. Fikirlerinde ısrarcı olan Opel kardeşler yeni ortakları ile “Darracq Opel” isimli otomobili tasarlarlar. Tasarlanan bu otomobil 1906 yılında Hamburg Motor Fuarı'nda sergilenir ve bu süreçten sonra üretimine başlanır. Daha sonradan 1909’da “Doktorun Arabası” olarak da bilinen "Doktorwagen" piyasaya sürülür. Üretilen bu araç diğer araçlara göre Opel'in gözdesi olarak yerini almıştır. 1911 yılında çıkan yangın ile fabrikası yok olan Opel, 1913 tarihinde tekrar otomobil piyasasına dönüş yaparak Almanya'nın en büyük otomobil üreticisi olma fırsatını yakalayarak adını otomobil tarihine yazdırır.

Günümüzde birçok insana istihdam alanı sağlayan Opel, dünya üzerinde kırktan fazla pazarda bulunmaktadır. Toplam da 11 üretim tesisine sahip olan Opel, 6 farklı ülkede varlığını sürdürmektedir.

Sitemiz Araçbul.com üzerinde aktif olarak görünen ikinci el Opel modellerini ve diğer tüm ikinci el araba tek bir tık ile görebilir ve özelliklerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.Ayrıca ikinci el Opel fiyat listesini görebilir ve kolaylıkla karşılaştırmalar yaparak tercih yapabilirsiniz.

OPEL INSIGNIA

Kişiselleştirilebilen sürüş performansına sahip olan Opel Insignia,güvenli sürüş alanını koruyan ''hız sabitleyici'' özelliğine sahip olan İnsignia seyir halindeyken önünüzdeki araç ile aranızdaki mesafeyi koruyarak gaz veya fren uygulama özelliğine sahiptir. Ayrıca ergonomik ve katlanabilir arka koltuklar ile keyifli ve rahat bir yolculuk deneyimi sunar.

OPEL GRANDLAND X

Özellikle otomatik sürücü asistanı ile size kolaylık sağlayan Opel Grandland X modeli, geliştirilmiş ön farlara ve aktif acil frenleme gibi sistemlere sahip olması ile birlikte size ekstra güvenli bir yolculuk sunmaktadır.

OPEL CORSA

Üstün Alman teknolojisi ile donatılmış olan Corsa, sizin güvenlğinizi sağlamaktadır. 5 kapılı olan Opel Corsa gece görüş kamerası sayesinde sürüş keyfinizi sağlarken, ısıtmalı koltuklar ile konforonuzu düşünmektedir.

OPEL ASTRA

Opel Astra, sınıfında öncü teknolojileri sizle buluşturur, sahip olduğu donanımlarla güvenliğinizi şansa bırakmaz. Araçbul.com'da ikinci el Opel Astra ilanları seni bekliyor.

Advertisement