Nissan Micra

Nissan Micra

5 Versiyon

₺190.000 - ₺300.600

İncele

NISSAN MICRA

Şehrin koşturmasında vazgeçemeyeceğiniz yardımcınız olacak olan otomobil Nissan Micra, spor ve şık detayları bir araya getirerek sizlere sunmaktadır. 2020 Nissan Micra, şehrin kalabalığında  kendinize alan açmanızı sağlayacaktır.  Oldukça sportif detaylara sahip olan modelin dış mekan tasarımında; Krom Çerçeveli Ön Izgara, Gövde Rengi Yan Aynalar, Elektrik Kumandalı Yan Aynalar, Gövde Rengi Kapı Kolları, LED’li Stop Lambaları, Tavan Spoyleri, Çelik Jant 14'' bulunmaktadır. Modelin oldukça ferah, aydınlık ve geniş olan iç mekan tasarımında ise; Elektrik Kumandalı Ön Camlar, Yol Bilgisayarı, Radyo CD Mp3 Çalar, 4 adet Hoparlör , Krom İç Kapı Kolları, Arka kısımda 1 adet İçecek Bölümü , Ön kısımda 2 adet İçecek Bölümü, Kapılarda bulunan Tutacak Bölümü, Çift Bölmeli Torpido Bölümü , Güç Soketi (12V), Katlanabilir Arka Koltuk (60/40 oranında) ve Bagaj Aydınlatması bulunmaktadır.

Güç ve verimliliği bir arada sunan modelde, güvenlik önemli bir ilke olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini her türlü detayın üstünde tutan Nissan Micra Modeli'nin bünyesinde; ABS, EBD, ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı), Fren Destek Sistemi (Brake Assist), Sürücü ve Yolcu Hava Yastığı, Yan ve Perde Hava Yastıkları, Ön Yolcu Hava Yastığı İptal Kilidi, Lastik Basınç Uyarı Sistemi, Far Yükseklik Ayarı, Hıza Duyarlı Hidrolik Direksiyon, Immobilizer, Ön Gergili Ön Koltuk Emniyet Kemeri, ISOFIX Çocuk Koltuğu Sabitleme Mekanizması bulunmaktadır. Model ayrıca; Manuel Klima, Elektrik Destekli Direksiyon, Yükseklik Ayarlı Direksiyon, Direksiyondan Kumanda Ünitesi, Hız Sabitleyici (Cruise Control), Hız Sınırlayıcı (Speed Limiter), Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit Sistemi, Harita Okuma Lambası, Makyaj Aynası - Sürücü ve Yolcu Tarafı, Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu, Sürücü Koltuğu - Manuel Yükseklik Ayarlı, Sürücü Kol Desteği gibi konfor detaylarına da sahip olmaktadır.

Araçbul.com, birçok otomobil modelini ve özelliklerini sizler için özenle derleyerek bir araya getirmektedir. Sitemiz, Nissan Micra fiyatları dahil olmak üzere birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.