sıfır km maserati

3 araç listelendi
sırala:
MC20
1 versiyon ₺38,963,400 - ₺38,963,400
Qattroporte
1 versiyon ₺20,735,100 - ₺20,735,100
Ghıblı
2 versiyon ₺7,950,300 - ₺17,620,100

MASERATİ

Kurucusu bir yarışcı olan Maserati, aynı anda hızı ve zerafeti bir araya getiren bir markadır. Aynı zamanda mühendis olan kurucu Alfieri Maserati, İtalya'da, Birinci Dünya Savaşı sebebi ile metal sanayisinin en parlak olduğu dönemde otomobil üretmeye başlamıştır. 1914 yılında, kendisi ve dört küçük kardeşi ile, buji, balata, lastik gibi yan parçaları üreterek başlayan serüven, savaş dönemi askeri araç üretimi ile birlikte büyümüş ve bugünkü lüks otomobil üretimine kadar gelmiştir. Bir süre sonra iflasın eşiğine gelen Maserati Markası'nı, 1968 yılında Citroen satın almıştır. O döneme kadar marka, birçok yarış arabası yaparak iyi bir seyir izlemiştir. Bu satın alma ile birlikte, 1969 yılında Maserati Indy ve 1971 yılında Maserati Bora piyasaya sürüldü. 1972 yılında ise  Maserati Merak pazara sunuldu ve bu otomobiller, otomotiv dünyası için birçok ilki bünyesinde bulunduruyordu.Fiat, 1997 yılında Maserati’nin yüzde 50’sini yine kendi sahibi olduğu Ferrari’ye devretti ve bununla birlikte, Maserati'nin aklın çağı başlamış oldu. Dünyada lüks otomobil diyince akla gelen marka, otomotiv piyasasında büyük bir yere sahiptir.

Araçbul.com sayesinde, Maserati Kampanyalarına ulaşabilir, sizin için en uygun araçları bulabilirsiniz.

MASERATİ QUATTROPORTE

Maserati Quattroporte, seçkin bir sürücü grubunun ihtiyacını karşılamıştır.  Marka'nın tarihini kucaklayan bir tasarıma ve donanıma sahip olan model, grand touring mirasına da sahip çıkmaktadır. Uzun aks mesafesi ile de size ve sevdiklerinize uzun yolculuklar için konforlu bir alan sağlamaktadır.

Maserati Quattroporte modeli farklı düşünen seçkin bir sürücü grubu için özel olarak tasarlandı ve pazarlandı. Şehirlerin gelişen otoyol ağı, uzun mesafeli yolculuklarda heyecan verici imkanlar dünyasını ayaklarımıza getirdi

MASERATİ GRANTURİSMO

Maserati Granturismo, tüm zamanların en stil sahibi coupe modeli olmaya adaydır.  Model sürüş sırasında oluşacak olan hava girdaplarını en aza indirmektedir. Yüksek teknolojili donanımları bünyesinde bulunduran Maserati Granturismo ayrıca, Maserati Stabilite Programı (MSP)ve çok etkili Brembo frenlerine de sahiptir.

MASERATİ GRANCABRİO

Maserati Grancabrio, sportif ve lüksü bir araya getirmektedir. Üstü açılır bir model olan Maserati Grancabrio, 4 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Bir spor otomobile göre, sizlere geniş bir alan sağlayan model, konforu ihmal etmemiştir. Güvenliği de birçok detayın üstünde tutan model, Maserati Stabilite Programına da sahiptir. Bu program sayesinde, savrulma anında hızlı bir şekilde frenler aktif hale gelecektir.

Bütün bu modellere ve Maserati fiyat listesine sitemizden ulaşabilir, fiyat ve model kıyaslaması yapabilirsiniz.

Advertisement Advertisement