sıfır km bmw 2 serisi

2 araç listelendi
sırala:
2 Serisi Active Tourer
2 versiyon ₺2,414,100 - ₺2,493,100
2 Serisi Gran Coupé
4 versiyon ₺2,193,300 - ₺2,468,100

BMW

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft ya da veya yaygın olan kısaltmasıyla BMW, 1916 yılında kurulan Alman, otomobil, motosiklet, motor ve bisiklet devidir.

Şirketin sloganı ve resmi kurumsal dili İngilizcedir. Sloganı 'sheer driving pleasure' (Gerçek Sürüş Keyfi). Bu sloganla, ünlü Alman teknolojisini ve AR-GE'deki kendine güveni kullanıcıları ile paylaşmaktadır.

Şirket, 1913 senesinde Karl Friedrich Rapp tarafından Almanya'nın Münih kentinde kurulmuştur ve mimari yönden meşhur merkezi hâlen orada bulunur. İlk zamanlarda sadece uçak motoru üreten şirket, 1928 yılında satın aldığı Fahrzeugtechnik Eisenach A.G. otomobil şirketinden sonra otomobil üretimine de ağırlık vermiştir. BMW ilk otomobil seri üretimini 1929 yılında 3/15 PS ismindeki otomobil ile yapmıştır. 1945 yılında 2. Dünya Savaşı sonrası birlikte müttefik kuvvetler firmanın fabrikalarını kullanılamaz hale getirmiş ve BMW 1948 yılında daha ucuz motosiklet üretimine geçene dek mutfak ve bahçe malzemeleri üretmeyi sürdürmüştür. BMW markasının otomobil piyasasına dönüşü 1950'li yıllarda olmuş olsa da düşük satışlar pek iç açıcı olmamış ama firma 1960'lı yıllarda muhtelif spor sedan yapan bir firma olarak hafızalara kazınmıştır. Bu yüzden parçalı amblemin mavi kısmı gökyüzünü beyaz kısmı da uçak pervanesini temsil eder. Başka bir iddia ise amblemdeki mavi beyaz renklerin Bavyera eyaletinin renklerinden geldiği iddiasıdır.

BMW 1 SERİSİ 5 KAPI

BMW 1 Serisi, iç ve dış tasarımı ile heyecanlandırmaktadır. Model, mükemmel bir hatchback tasarımına sahip olmaktadır. Ayrıca 2020 BMW 1 Serisi 5 Kapı, sportif bir ruhu şık bir hava ile bütünleştirerek sizlere sunmaktadır. Saf bir sürüş prensibine dayanarak tasarlanan ve üretilen model, yenilikçi hatları ve dinamik tasarım dilini oldukça iyi kullanmaktadır.

2018 BMW 1 Serisi 5 Kapı, enerjik bir yapıyı şıklık ile bir araya getirerek, mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Oldukça net bir sürüş konsepti ilkesine dayanarak tasarlanan ve üretilen model, bütün detaylarını bu ilkeye göre şekillendirmiştir.

BMW 2 SERİSİ GRAN COUPE

BMW 2 Serisi Gran Coupe modeli, şık ve zarafeti size sunmaktır. Atletik, dinamik ve göz kamaştıran bir tasarıma sahip olan model, tasarımın en küçük ayrıntısını dahi büyük bir özenle dizayn etmiştir.

BMW 2 Serisi Coupe modeli, şık ve zaraferi size sunmaktır. Atletik, dinamik ve göz kamaştıran bir tasarıma sahip olan model, tasarımın en küçük ayrıntısını dahi büyük bir özenle dizayn etmiştir.

BMW 2 SERİSİ ACTİVE TOURER

2020 BMW 2 Serisi Active Tourer modeli, özgürlük ve dinamikliği aynı anda sunmaktadır. Model, tasarım dili ile eşsiz bir otomobil olmaktadır. Sportif tarzı şıklık ve güç ile destekleyen 2019 BMW 2 Serisi Active Tourer, size mükemmel bir sürüş deneyimi sunacaktır.

BMW 2 Serisi Active Tourer, girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekerek fark yaratmaktadır. Bunun yanında model, her detayı ile de göz alıcı olmaktadır.

BMW 3 SERİSİ SEDAN

2020 BMW 3 Serisi Sedan modeli, fark yaratan ve doğalında dikkat çeken tasarım ögelerini bünyesinde bulundurmaktadır. Kendi segmentinin en dinamik üyesi olan BMW 3 Serisi, klasik üç kutulu tasarıma sahip olmaktadır.

BMW 5 SERİSİ SEDAN

2020 BMW 5 Serisi Sedan, şart ne olursa olsun şıklığını ve zarafetini asla kaybetmemektedir. Model, BMW modellerinin genelinde olduğu gibi oldukça atletik ve enerjik bir yapıya sahip olmaktadır.

BMW 3 Serisi Sedan modeli, fark yaratan ve doğalında dikkat çeken tasarım ögelerini bünyesinde bulundurmaktadır. Kendi segmentinin en dinamik üyesi olan model, klasik üç kutulu tasarıma sahip olmaktadır.

BMW 6 SERİSİ GRAN TURİSMO

2020 BMW 6 Serisi Gran Turismo şartlar ne olursa olsun şıklığını ve zarafetini asla kaybetmeyen bir modeldir.

2020 BMW 6 Serisi Gran Turismo şartlar ne olursa olsun şıklığını ve zarafetini asla kaybetmeyen bir modeldir. Ayrıca bu model BMW modellerinin genelinde olduğu gibi oldukça atletik ve enerjik bir yapıya sahip bir modeldir.

BMW 7 SERİSİ

2021 BMW 7 Serisi, lüksün otomobilde karşılığını bulmuş hali olmaktadır. Lüksü modern ile buluşturan 2019 BMW 7 Serisi , teknnik yenilikleri her noktasında barındırmaktadır.

BMW 7 Serisi Sedan, sürücü destek sistemleri açısından da gelişmiş teknolojileri bünyesinde bulundurmaktadır. Dokunmatik ekranlı professıonal navigasyon sistemi ile şehir yaşantısının karmaşası bir noktaya kadar azaltılmaktadır. Model, yaşamınızı kolaylaştıran detayları sizlere sunmaktadır.

BMW 8 SERİSİ COUPE

2020 BMW 8 Serisi Coupe, göz alıcı bir tasarım sahip olmaktadır. Otomobil en küçük detayına kadar mükemmelliği yansıtmaktadır. Birçok gövde renk seçeneğine sahip olan otomobil, şıklığın ve zarifliğin karşılığıdır.

BMW 8 Serisi Coupe, Individual yapısını da bünyesinde bulundurmaktadır. Bireysellik sunan BMW Individual, özel göve renkleri ya da deri kaplamalara kasar birçok seçeneği size sunmaktadır.

BMW 8 SERİSİ CABRIO

2020 BMW 8 Serisi Cabrio, oldukça şık bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Otomobil en küçük detayına kadar mükemmelliği yansıtan detaylara sahiptir.

2020 BMW 8 Serisi Cabrio, oldukça şık bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Otomobil en küçük detayına kadar mükemmelliği yansıtan detaylara sahiptir. Birçok gövde renk seçeneğine sahip olan otomobil, şıklığın ve zarifliğin de tam karşılığı olarak karşımıza çıkar.

BMW 8 SERİSİ GRAN COUPE

2020 BMW 8 Serisi Gran Coupe, göz alıcı bir dizayna sahip bir modeldir. Otomobil en küçük detayına kadar şıklığı yansıtan bir modeldir.

BMW 8 Serisi Gran Coupe, göz alıcı bir dizayna sahip bir modeldir. Otomobil en küçük detayına kadar şıklığı yansıtan bir modeldir. Birçok gövde renk seçeneğine sahip olan otomobil, şıklığın ve zarifliğin de tam karşılığı olarak karşımıza çıkar.

BMW i3

Otomobilinize binin ve geleceği daha fazla yaşayın. Yenilenen 120 Ah teknolojisi ile BMW i3 modeli günlük yaşantınızda güvenle kullanabileceğiniz yenilikçi birçok teknolojiyi üzerinde barındırır.

2020 BMW i3 herhangi bir modayı takip etmez. Bilinçli bir yaşam tarzını temsil eder. Sadeliği ve iç tasarımda lounge karakterini yansıtan ilerici bir form dilini yansıtan bir modeldir.

BMW i8 COUPE

2020 BMW i8 Coupé modeli geleceği şekillendiren bir modeldir. Mobiliteyi yeniden tanımlayan, bu heyecan dolu ve büyüleyici otomobil, yolculuğunuz boyunca size sınırsız bir sürüş imkanı sağlar.

2020 BMW i8 Coupé modeli geleceği şekillendiren bir modeldir. Mobiliteyi yeniden tanımlayan, bu heyecan dolu ve büyüleyici otomobil, yolculuğunuz boyunca size sınırsız bir sürüş imkanı sağlar.

BMW Z4

2020 BMW Z4 modeli sizlere üstü açık sürüş keyfi sunar ve bu sırada manzaralar her detayı ile nefes kesmek için var. Dış tasarım Yeni BMW Z4 Roadster modelinin bireysel tasarımını açık, modern ve en saf hali ile dikkat çekmek için fazlasıyla iyi.Z4 modeli, tutarlı bir biçimde çevikliğe ve sürüş dinamiklerine yönelik mükemmel bir araçtır desek sanırım yanılmış olmayız.

 

Advertisement