Toyota Logo Toyota

Proace City Cargo

min. ₺772,500
maks. ₺810,500
Manuel Dizel
Vision 1.5 D 100 HP 6 M/T
Hızlanma 11.5 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.1 L 100 km'de
Motor Gücü 100 hp
Bagaj Hacmi 3900 L
Manuel Dizel
Dream 1.5 D 100 HP 6 M/T
Hızlanma 11.5 s 0-100 km/saat
Maksimum Tork 250 Nm
Ortalama Yakıt Tüketimi 4.1 L 100 km'de
Motor Gücü 100 hp
Bagaj Hacmi 3900 L
ücretsiz teklif al

galeri

Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo Proace City Cargo
tümünü gör

kullanıcı yorumları

 • MisafirProace City Cargo 09/12/2021 23:22

  Harika bir araç çok satan bir araç sıralamasında ilk 3'e girecektir.

  yanıtla
 • MisafirProace City Cargo 11/02/2023 15:17

  mat renklerine bayıldım fiatın emsal araçlarından daha uygun daha iyi bulabilirseniz düşünmeyin hiç

  yanıtla

Sıkça Sorulan Sorular

Otomobil sektöründe sürekli değişen fiyatlar sebebiyle fiyatı ve özellikleri en çok merak edilen otomobillerden biri Toyota Proace City Cargo. En dolu paketinin fiyatı Dream 1.5 D 100 HP 6 M/T – ₺810,500 ve en boş paketi ise Vision 1.5 D 100 HP 6 M/T -₺772,500’dir.
 

 • Versiyon İsmi Fiyatı
  Vision 1.5 D 100 HP 6 M/T ₺772,500
  Dream 1.5 D 100 HP 6 M/T ₺810,500

1. Yakıt Tüketimi

Toyota Proace City Cargo 100 kilometrede ortalama 4.1 L  litre yakıt tüketiyor.

2. Bagaj Hacmi

Toyota Proace City Cargo 3900 L litre bagaj hacmi ile karşımıza çıkıyor.

3. "Toyota Proace City Cargo Nasıl Araba?" sorusunun cevabı tamamen siz kullanıcılarımızda saklı. Kişisel tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun aracı sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

4. Toyota Proace City Cargo modelinin tüm donanım özelliklerini ve teknik özelliklerini daha detaylı incelemek için Toyota Proace City Cargo sayfamızda sizleri bekliyor olacağız.

Toyota Proace City Cargo modelinin kullanıcı yorumları ve merak edilen tüm soruları için Toyota Proace City Cargo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Toyota Proace City Cargo Yorumları

 • MisafirProace City Cargo 11/02/2023 15:17

  mat renklerine bayıldım fiatın emsal araçlarından daha uygun daha iyi bulabilirseniz düşünmeyin hiç

  yanıtla
 • MisafirProace City Cargo 09/12/2021 23:22

  Harika bir araç çok satan bir araç sıralamasında ilk 3'e girecektir.

  yanıtla

Toyota Proace City Cargo 

Ticari ya da hafif ticari araçlara ihtiyaç duyuyor iseniz ve beklentilerinizi hala karşılayan bir araç bulamadıysanız, Toyota Proace City Cargo aracı arayışlarınızı sonlandırarak işinizi büyütme fikrini aklınızda canlandıracak özellikler ile karşınızda.

Kompakt ve akıllı tasarımı ile ticari alanda işlerinizi kolaylaştıracak bir yardımcı arıyor iseniz pratik saklama alanı, çift yönden açılan akıllı kapıları, esnek yük taşıma çözümleri, yüksek yük taşıma kapasitesi ve daha birçok özelliğe sahip olan Toyota Proace City Cargo aracı tam da size göre. Akıllı kargo özelliği bulunan ve açıldığında masaya dönüşebilen ön yolcu koltuğu sayesinde bu aracın yük taşıma işlerinizin ötesinde bir kapasiteye sahip olduğunu siz de göreceksiniz. Araçta bulunan bu özelliklerin yanında 220V ve 12V güç çıkışları ile ayı zamanda seyyar ofis olarak da kullanabilirsiniz. Her ne kadar ticari araç statüsünde tasarlansa da araç içi sağlanan konfor, aracın aile aracı olarak kabul edilmesine de neden olacak nitelikte.

Aracın taşıma alanında yüklemeyi kolaylaştırmak ve taşıma esnasında kolaylıklar sağlamak amacıyla araca eklenen 10 adet taşıma kancası ve akıllı kargo özelliği ile sürücülerin yükünü hafifletiyor. Daha birçok avantajı ile birlikte otomobil piyasasındaki yerini alan Proace City Cargo model araç Toyota garantisi ile müşterileri ile buluşuyor. 5 yıl ya da 150 bin km boyunca Toyota garanti sistemi ile güvence altına alınan araç yoğun olarak kullanılsa dahi sürücülerinde endişe oluşmasını engelliyor.

Farklı donanım ve paket seçenekleri ile satışa sunulan bu araçlar arasında hem işinize uygun olanı hem de konforunuza ve beklentilerinize uygun olanı kolay bir şekilde seçebilirsiniz. 6 ileri vites ve dizel motor seçeneği de bulunan araçta yakıt tüketiminin az olması ise diğer bir avantaj olarak sunuluyor. Araçta kaporta renginde farklı seçeneklerin olması ve seçtiğiniz renge uygun olarak iç tasarımın baştan şekillenmesi son derece beğeni toplayan bir özellik. Araç motor performansı seçilen paket ve moda göre farklılık gösterse de kullanıcılarını üzmeyecek ve yolda bırakmayacak kadar donanımlı olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Toyota Proace City Cargo fiyatı seçilecek paket ve yapılacak tasarımlara göre farklılık gösterdiğini belirtelim.

Aracbul.com, hayalinizdeki otomobile tek bir tık ile ulaşabilme imkanını size vermektedir. Birçok model ve özelliği özenle derleyen sitemiz, Toyota Proace City Cargo ve Toyota modellerinin fiyatları da dahil birçok fiyat listesini de bünyesinde bulundurmaktadır.   

Advertisement Advertisement Advertisement